BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Idėjų topas

Mano blogas, su  visa kompetetinga komisija ( manim), bei skaidrumo priežiūros specialistu ( vėl manim) sudarė ”Įdomiausių idėjų ” topą. Sąrašas nėra ilgas, bet gal būt tai laikina.

6 vieta. Šampūnas ”Shauma”. Už idėją reklamoje panaudoti vieną merginą niekada neplovusią galvos, vieną merginą su kompiuteriniais plaukais ir kompiuterinę eilę vaikinų. Šios vietos nugalėtojui atitenka kompiuterinė gėlių puokštė nuo mano blogo.

5 vieta. Čipsai. Už idėją vieną bulvę parduoti už 3 litus. Nugalėtojams atitenka maišas bulvių, kas reikštų didelį indėlį į jų verslą.

4 vieta. Pieniškoms dešrelėms. Už idėją pieniškas dešreles daryti be mėsos atsižvelgiant į vegetarų pageidavimus ( įdomu kodėl į mėsos mėgėjų pageidavimus nebuvo atsižvelgta?). Šios vietos nugalėtojai gauna įspūdingą prizą - receptą, kaip išvirti tokias dešreles , kad jos nesubyrėtų.

3 vieta. ”Coca cola”, už nuostabų produktą, kurį galima ne tik gerti, bet ir naudoti buityje, nes jis atgriaužia kalkes nuo arbatinuko sienelių ir tualete. Nugalėtojai gauna nuolaidą cheminės sudėties ekspertizei. Nuolaida adekvati ”Coca cola” produkto ”Zero” kalorijų skaičiui.

2 vieta. Pigūs lietuviški makaronai. Už įdomią idėją suspaustus miltus formuoti įvairiomis formomis ir vadinti tai makaronais. Idėjos autoriui atitenka darželinukų darbelis iš makaronų ir plastelino.

1 vieta. Mėsos konservai. Už idėją metalinėje dėžutėje su užrašu ”Kiaulienos konservai” paslėpti rožinę pliurzą su gabalu pilvaplėvės. Už staigmeną vartotojui jiems atitenka natūralesnės spalvos maistiniai dažai pliurzai dažyti, nes senieji yra tiesiog per daug ryškūs. Taip pat gauna papildomą prizą iš bendrovės ”Geros nuotraukos” - naują konservų etiketės dizainą su kankaną šokančia kiaule.

Taigi, sveikinu nugalėtojus! Linkiu ir toliau kurti tokius stulbinančius produktus. Ateinančiais metais linkėčiau imti pavyzdį iš ”Coca cola” universalumo ir nustebinti rinką ‘’skalbimo milteliais- prieskoniais” arba ”indų plovikliu - sirupu”. Svarbiausia - nesustoti!

Patiko (66)

Rodyk draugams

komentarai (38) | “Idėjų topas”

 1.   poisonapple rašo:

  ”Taigi, sveikinu nugalėtojus! Linkiu ir toliau kurti tokius stulbinančius produktus. Ateinančiais metais linkėčiau imti pavyzdį iš ”Coca cola” universalumo ir nustebinti rinką ‘’skalbimo milteliais- prieskoniais” arba ”indų plovikliu - sirupu”. Svarbiausia - nesustoti! ”
  Eina sau,šita pastraipa išvis nužudė ;DDD Idomu kokio skonio butu tie ‘’skalbimo milteliai - prieskoniai” ? ;D

 2.   atfatf rašo:

  Blin, vis neišbandau Coca Colos tualete, seniai galvojau, nes Bref nieko nevalo, tik Domestos, bet jei Coca Cola irgi valytų :) O įdomu, jei Coca Cola išgeri, ir po to sisioji, ar išlieka valomosios savybės?
  O dėl 1 vietos. Vakar grįžtu namo, buvau prieš pora dienų nupirkęs Bonduela (kažkaip panašiai rašos) žirnelių. Šeima rėkia - nėra valgyti namie nieko. Blia, sakau, va, žirneliai ant stalo, matomoj vietoj, jei tingit šaldytuvą atsidaryt. O tu sako atidaryk žirnelius. Na, matau, kad pradaryti, tai sakau taigi jau atsukti nesunku gi, o tu sako vis tiek atidaryk. Atidarau, o ten kirmėlė kokių 3 cm. O per pietus Charlie picoj gira su kirmele buvo. Žodžiu :)
  Ai, bet aš kažkaip jau pripratau prie to - kiniečiai gi valgo kirmėles ir nieko. Tiesa mes nei žirnelių nebevalgėm, nei aš girą baigiau. Bet kažkaip ramiai, ai, 50 gr. dezinfekcijos dėl visa pikta paėmiau :)

 3.   linoreta rašo:

  poisonapple,skalbimo milteliai galėtų būti kaip pabarstai ant ledų ar tortų. O žali rutuliukai būtų ne kas kitas, kaip stebuklingieji, viską išplaunatys enzymai :))))
  atfatf, kai sekasi kai kam, tai sekasi, perki žirnelius, dovanų gauni mėsos ;DDD Dėl sisiojimo po colos tai manau neveikia, nes valomąsias savybes organizmas noriai įsisavina. Nenorėk trigubos naudos, užteks ir dvigubos :)))

 4.   Pieštukėlis rašo:

  Oh, :D Taikliai pastebėta. Aš su cocacola amarus nupurškinėju nuo lapų. Greita ir veiksminga. Čipsus pripažįstu tik vienus, o ir tie patys neįtikėtinai brangūs, tad matyt mažai nuodijuosi. Koncervai? Mano namuose apie tokius nekalbama net. Matyt dėl to, kad kažkada kažkam nuo pliurzos teko apsigyventi tualete. Ačiū Dievui, turim du… Makaronai? Ne sykį susigundžiusi 99 centų kainą išsiviriau trupininį pyragą… Šlykštų. Net šuo neėdė. Dešrelių taip pat neregėjau jau kokį penketą metų, išskyrus tuos neišdildomus kartus valgykloje. Kur dešrelė tokia pamėlus, kad man net gėda pasidaro dėl savo zyzimo dėl nušalusių rankų. O dėl šampūno… Mhm. Shauma? Ak, ta baisybė, po kurios mano plaukai virto neiššukuojamu kaltūnu. Ačiū, naudoju rusišką, niekur nereklamuojamą ir dėl to itin pigų. :)
  Kaip visada - liuks įrašas. :D

 5.   Bernadeta rašo:

  Nei čipsų, nei dešrelių, nei colų nevartoju. O va, dėl makaronų pigių, tai turiu tokį gauruotą jų mėgėją. ir nieko, šypsosi laimingas prisiėdęs:)
  Tiesa, norėjau ir aš, laiko prigriebusi apie (ne)sveiką maistą mintimis pasidalinti, tik apsigalvojau… Mat, niekur nenaudojam kečiupo, o majonezo - tik minimumą. Neseniau atradau, kiek daug įvairiausių rūšių jo yra! Taigi, liko iš po švenčių vos praimtas indelis… o aš taip pasiilgusi, kad tepu ant batono ir neatsivalgau:) Tai dabar jau planuoju nusipirkti dešrelių ir kečiupo. Net sučepsėjau…
  Bėgu dar to skanaus majonezo pakabinti:)

 6.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, mūsų potyriai labai panašūs :) Bet kola nuo amarų, čia geras patarimas, nes medžius nutūpę buvo, o joks nuodas neėmė. Dabar žinosiu, ačiū. Dėl ”Shaumos” tai pati ją naudoju, nieko šampūnas, bet ta reklama kur dvi kukutės dirba barmenėm paplūdimy, pas vieną klientų eilė, pas kitą šnipštas. Viskas prasirodo tik dėl to, kad viena iš merginų britkiais, dulkėtais ( gal man tik taip pasirodė) plaukais :)))
  Na ir apie mėlynąsias dešreles. Matai atfatf, riebus, sveikas kirminas ne taip jau ir blogai, a ne ? :DDD

 7.   linoreta rašo:

  Bernadeta, kaip čia virtuvė be ketčiupo ir majonezo? Jau nebesugebu net troškinio ištroškinti be kelių šaukštų ketčiupo. Skanaus tau :)

 8.   GLUOSNIS rašo:

  Labai mėgstu riešutus ir razinas. Pernai pirkau maišelį - rinkinį riešutai su razinomis. Už tą pačią kainą gavau priedo kirmėlaičių, ką tik išsiritusios rėpliojo … tarp razinų ir riešutų :)

 9.   linoreta rašo:

  GLUOSNI, kaip gaila, kad man tokie gardėsiai nepakliuvo į rankas, būtų tikrai nurungę tuos mėsos konservus, kuriais mano motušė pasisotinti susiruošė :)))

 10.   Subjektyvi rašo:

  Vienas mėgstamiausių vaikystės patiekalų - makaronai su “tušonke”. Dar dabar prisimenu jų skonį. Tiesa, tada tušonkė buvo skani, tikra. Nors negalėčiau pasakyti kokia šiandieninė, nes dar nepirkau :) Bet gi reklama tam ir skirta, kad parduoti prekę, net jei ji kompiterinė. Kiek gi pas mus mergaičių su tooookiais plaukais, kad vyrai vinguriuotųsi į eilę. :)

 11.   atfatf rašo:

  Šiaip vyrai ne dėl plaukų vinguriuoja į eilę, nors jie irgi turi reikšmės. O to kirmino tai aš nevalgiau, jei ką :)

  O jei, rimtai, tai ką jūs valgote? Mane šeimyna baigia užėsti savo dietomis - nueik nupirk ko nors: nepieniško, nemėsiško, negrūdiško, be bulvių, be ryžių, be majonezo, be kečupo, be kiaušinių, žalios daržovės neskanu, su aliejum ar actu neskanu, žuvis neskanu ir t.t. Tai aš vienintelį dalyką žinau kas tiktų: pas mane yra oro drėkintuvas, vandenį garina - tai sakau eikit ir prisikvėpuokit tų garų.

 12.   linoreta rašo:

  Subjektyvi, aš irgi prisimenu tuos konservus, kurie ir su mėsa buvo ir nuostabiai kvepėjo. Dabar, kai mama atsidarė tą pliurzą, net bloga pasidarė. Ir nesakyčiau, kad kaina maža buvo tos šlykštynės. Viena aišku, mūsų vaikai jau nebevalgys tokių skanių produktų, kurie mums teko :(((
  atfatf,aš kaip vegetarė ir vyras vegetaras, tai mano patiekalai be žuvies ( tik krabų lazdeles vartoja vyras) ir be mėsos.Kai man taip pradeda sukti galvą aš iškepu lietinių blynų ir varau juos su visokiais įdarais : dukrai su kumpiu ir sūriu arba šiaip blynas o šalia cukraus paberiu, vyrui su varške, arba su obuoliais, arba su bananais,arba su krabų lazdelėm, arba su konservuotais persikais, arba su uogiene, sau aišku švarią lėkstutę pasidedu :))) Kitas mėgiamas patiekalas daržvių troškiniai, į kurius tu gali porą mėsinių parūkytų dešrėlių įmesti, tai ir kvapas bus geras ir skonis. Į troškinį dedu būtinai įvairių šaldytų daržovių rinkinį, tada būtinai pomidorų pastos arba ketčiupo ir pilną puodą priverdu. Taip turim dviem dienoms maisto. Taip ir tu padaryk, bet gal ir pats taip darai.

 13.   ladymadonna rašo:

  linoreta, čia tai bent nominacijos. Net pusryčių nebesinori… :)

  atf, mes tai sriubų gerbėjai. Vaikai gali būti gyvi sultiniu su makaroniukais arba ryžiais. O didieji mėgsta tokias sriubas-troskinius, kur verdi, ką turi- daug daržovių- šviežių ir šaldytų, stambokai pjaustytų, žuvį arba mėsą, daug visokių prieskonių, o prie tokių sriubų- balta duona su aliejum arba su suriu pakepta orkaitėje- niam. Arba orkaitėje batus sūrius kepam su kumpio juostelėm. Šalia daržoves su prieskoniais ir fermentiniu ar Džiugo sūriu - pvz., pomidorą perpus, padruskini, paprieskoniuoji, sūriu užbarstai- kaip skanu… O, apetitas grįžo. :)))

 14.   ladymadonna rašo:

  Ojej, rašau pusiau nelietuviškomis raidėmis :(.

 15.   linoreta rašo:

  ladymadonna, sveikutė :) Ir aš apsilaižiau beskaitydama, tos sriubos - troškiniai tikras atradimas, ypač su ta skanutėle duona su sūriu. Iš aš valgyti užsimaniau :))

 16.   atfatf rašo:

  Jo labai skaniai abi surašėt, bet mano žmonos nauji norai be mėsos, be kečupo, be miltų, be ryžių, be sūrio - žodžiu tik virintas vandenėlis, ne kitaip. Ai, dar ir be prieskonių - tik druska:) Aš manau, kad siurba su makaroniukais, su prieskoniais ir duona su sūriu - niam niam, bet mano žmonai tinka tik vanduo. Nusišaut galima.

 17.   linoreta rašo:

  atfatf, tai tada nupirk gražų indą ir patiek vandenėlį, tai maksimumas ką gali padaryti iš išvardintų ”ne” :)

 18.   atfatf rašo:

  Taip reiks ir padaryti. Ir šalia druskytės, kad galėtų pasiskaninti :)

 19.   atfatf rašo:

  Ai, dar jei daugiau blog’o neberašysiu, tai žinokit, kad šiandien vakarienei žmonai taip ir padaviau :) Ir man p…ec :)

 20.   Diman rašo:

  Priminė čia internete matytą posakį “Gaminant šitą dešrą nei vienas gyvūnas nenukentėjo” :))). Na o iš esmės viskas teisinga :).

 21.   linoreta rašo:

  Fainas buvo atfatf… Man žinokit jis labai patiko, visapusiškas toks…Blogas jo fainas…Ir kulinaras geras…Negaliu rašyti, labai liūdžiu… :(((((
  Diman, geras posakis :))) Įdomu iš kokio ”makarklioso” tokias dešras daro? Bendrai bijau klausti, geriau matyt nežinoti ;D

 22.   ladymadonna rašo:

  linoreta, nesigraudinam anksčiau laiko. Ką jau čia ta žmona padarys, kai ji vandenuku gyva. Atf tai pusryčiams amway platintojus valgo, jo lengvai nepaimsi.

 23.   linoreta rašo:

  ladymadonna, mačiau atfatf dar gyvas. Gerai sakai, iš kur moteris misdama vien vandeniu jėgų turės. Bet jaučia vargšiukas atfatf galą , memuarus rašo :)

 24.   linax rašo:

  fainaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Nezinau linoreta, bet tu …nu negaliu apsakyt. Neturiu zodziu……………………:)))))))))))))))))))))

 25.   atfatf rašo:

  Tai dar ne vakaras. O be to tai pirmas vakaras vandenuku. Tai dar jėgos turės :) Oi, dėl memuarų prajuokinai :)

 26.   linoreta rašo:

  linax, ačiū, smagu nuo tokio komentaro :))))
  atfatf, oi, negalvojau, kad perskaitysi ;)

 27.   Bernadeta rašo:

  Oho, kokios čia skanios aistros verda. Nusimato net aukų…:)

 28.   linoreta rašo:

  Bernadeta, sapnavau košmarą. Gal vis tik tai nuojauta dėl atfatf? :)

 29.   atfatf rašo:

  linoreta taigi sakei, kad nieko įdomaus nesapnuoji, ot. Nesuprasi jūsų moterų (čia aš apie žmoną). Vandens su druska nedaviau, nieko nedaviau, tai nieko ir nevalgė, o ryte pusryčiams valgė tavo pasiūlytą tortą. Apsilaižydama. Dvigubą porciją (na, manau po tyro oro vakarienės).
  Žodžiu gyvas ir sveikas vis dar :) bet memuarus dėl visa pikta po truputį rašysiu :)

 30.   linoreta rašo:

  atfatf, kaip smagu kad tortą išbandei, tik aš jį darau paprasčiau nei tam bloge parodyta - sluoksnis šokoladinių meduolių trupinių, po to bananai, po to grietinė su cukrum, ir po to vėl trupiniai, ir viskas. Gaunasi storas grietinės sluoksnis per vidurį, kuris toks paslaptingas, kad niekas nesupranta kokia tai masė :)))
  Tiesa, kaip miela , kad tu gyvas. Būtų liūdna be tavęs :)

 31.   atfatf rašo:

  Tai aš ir dariau kaip tu rašai: meduoliai, grietinė, bananai, grietinė, meduoliai. O šiaip įtariu klausimas kokio platumo tortinė ir kiek meduolių turi.
  Miela, kad miela, jog gyvas. :)

 32.   linoreta rašo:

  atfatf, sekantis eilėje - krekerių tortas, lygiai taip pat greit paruošiamas, pigus ir be proto skanus :)

 33.   atfatf rašo:

  linoreta, kaip visada suintrigavai :) krekerių - Dieve, mano, net nežinau kas tai yra :) Laukiu nesulaukiu.

 34.   linoreta rašo:

  atfatf, tingiu ieškoti nuorodos, yra kažkur supermamose, bet šis receptas sugalvotas jau labai seniai, vienoj kulinarinėj knygoj mačiau. Taigi aš jį darau taip : trys pakeliai krekerių su aguonom ( tai maži sausainukai, mano atveju žuvytės ), du indeliai po 400 gramų grietinės, konservuotų persikų didesnį indelį, cukraus apie stiklinę ( arba pagal skonį). Persikus supjaustom gabaliukais, pilam krekerius, ant viršaus pasaldintą grietinę ir išmaišom. Pastovi kambario temperatūroje tas gėris apie 20 minučių, per kurias krekeriai suminkštėja ir tada masę dedam į formą. Suspaudžiam viską, kad neliktų oro tarpų ir į šaldytuvą kokioms 4 valandoms.Gaunasi superinis torčiukas, kurį apibarstau maltais džiuvėsėliais, kad tvarkingiau atrodytų. Vietoj persikų gali naudoti tarkuotą bananą, riešutus su razinom, žele ir t.t.

 35.   atfatf rašo:

  Jee, ačiū, nusifotografavau, kad parduotuvėje prisiminčiau, ko reikia. Savaitgalį nusimato svečių, kaip tik ir išbandysiu.

 36.   Linoretos krekerių tortas su persikais rašo:

  [...] receptą pilnai http://linoreta.blogas.lt/ideju-topas-998.html [...]

 37.   Linoretos krekerių tortas su persikais | ATF dienoraštis rašo:

  [...] receptą pilnai http://linoreta.blogas.lt/ideju-topas-998.html [...]

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (66.155.9.105) doesn’t match the comment’s URL host IP (76.74.254.123) and so is spam.

 38.   Linoretos krekerių tortas su persikais | ATF dienoraštis rašo:

  [...] receptą pilnai http://linoreta.blogas.lt/ideju-topas-998.html [...]

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (192.0.83.81) doesn’t match the comment’s URL host IP (192.0.78.13) and so is spam.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.