BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Vyzdys bandelėje. Kas?

Tai mano akis.

Štai kaip mano mažulė žvaigždutė dabar atrodo. Kaip didelė bulka, o per vidurį vartaliojasi rainelės ir vyzdys. Galit bandyti spėti kas mano akutei nutiko, bet ko gero neatspėsit. Variantai gali būti tokie:

a) vyrelis mane mokė nuolankumo…
b) vagis bandė išplėšti mano rankinę, o aš nepaleidau…
c) nubildėjau nuo laiptų…
d) verkiau dėl to, kad misteris Eval Iksas man daugiau nebeskambina tol kol akis sutino…

Taigi jeigu jūsų variantai buvo panašūs, sakiau neatspėjot, nes ant mano akies pačiu netinkamiausiu momentu išdygo miežis. Tik jau negalvokit , kad tai grūdinė kultūra linguojanti vėjyje. Ne ne, akies miežis bjaurus pūlingas spuogas per menką dienelę paverčiantis veidą Pikaso paveikslu. Absoliuti bruožų asimetrija. Pasakysiu tiesiai šviesiai, į mane dabar žiūrėti yra tiesiog kraupu. Kai netyčia užmetu žvilgsnį į veidrodį, tai taip ir norisi paklausti : ”Ei!!! Kas tu???? Ką veiki mano namuose??? Tuoj kviečiu policiją!!!! ”. Bet už vis kiečiausia yra tai, kad anaiptol nesislepiu namie, o einu į žmones. Įsivaizduojat? Varau į parduotuvę su sutinusia marmūze, tik va ”Martinio” pirkti nedrįstu. Nes tai būtų liaudžiai tarsi atsakymas kas nutiko mano akiai. Maždaug, a, jo , boba plempia per daug ”Martinio”, o vėliau akis pati trenkiasi į kumštį.
Bet linksmiausia stebėti aplinkinių reakciją. Jie tokie narsuoliai. Va, atėjo pas mūsų dukrą jos bendraamžis draugas. Aš atidariau duris. Vargšas vaikas norėjo klausti kur jo žaidimų draugė, bet taip ir pamiršo klausimą. Taigi stovim vienas prieš kitą, pyplys išsižiojęs žiūri kur dingo mano akis. Treniruoti atmintį būtina, todėl aš laukiu kada gi vaikas prisimins klausimą…
Vyras vaidina, kad man viskas gerai. Nors rytais mano akis tėra įsivaizduojamas reiškinys, toks kaip miražas. Mūsų rytas prasideda sėdint vienas prieš kitą su vandens puodeliais ir aptariant dienos eigą. Paprastai pokalbyje aktyviai dalyvauja abi akys, dabar deja tik viena. Kai aš paklausiu kaip atrodau, išgirstu vis tą patį saldų melą, esą akis atrodo visai neblogai, tikrai matosi sveiksta. Pirmą dieną taip žinot ėmiau ir patikėjau kaip mažvaikė. Nulėkiau prie veidrodžio… Tikiuosi suprantat ką veidrodžiui pasakiau? Iš pradžių ”Ei! Kas tu??? Tuoj kviečiu policiją!!!”, o tada negražų žodį…
Mama irgi meluoja susiriesdama, kad viskas atrodo visai neblogai. Įdomu jeigu akis kaip bandelė atrodo jai neblogai, tai kas gi atrodo nekaip? Gal kai ištaškyta pusė kiaušo?
Bet vieno dalyko aš tikrai labai bijau. O taip gali nutikti ir yra ne vienam milijonui žmonių panašiai nutikę. Būtent tada kai atrodai baisiausiai ir praeiviai krūpčioja pažvelgę į tave, tada susitinki kokį nors labai svarbų žmogų, prieš kurį svajoji visada atrodyti be galo gražiai. Pavyzdžiui savo pirmą meilę. Ir tada, kai būni toks apgailėtinas kaip niežų sugraužtas šuva, yra labai daug šansų, kad pirmoji meilė tau paplos per petį. Jis niekada nepamatys tavęs kai tu esi gražiausia moteris baliuje su vakarine suknele. Jis niekada nepamatys tavęs su konkursine šukuosena. Jis niekada nepamatys kai vyrai iš susižavėjimo švilpia ar pristabdo mašiną. Bet jeigu būsi pakankamai apskurusi ir dar sutinusia akim, jį būtinai susitiksi. Gal būt net atsitrenksi ir įkrisi jam į glėbį…
Kaip tyčia išsitraukiu dviejų dešimtmečių senumo nutampytą mylimiausią megztinį, bulka savo vietoje, griebiu piniginę ir einu į parduotuvę. Susitikimo laukiu nesulaukiu ;)

……………………………………

Retai užsuku į Blogas.lt  lankas. Bet kai užsuku lakstau kaip pasiutus nuo vieno blogerio prie kito. Senieji mano draugai, naujokai, nesvarbu. Vėl pasijaučiu žuvimi minčių vandenyse ir plaukiu su jumis drauge, plaukiu… Per meilę, liūdesį,ilgesį, depresiją, ”Humaną”, per atlaidus ir fotosesijas…

Patiko (22)

Rodyk draugams

komentarai (28) | “Vyzdys bandelėje. Kas?”

 1.   GLUOSNIS rašo:

  Linoreta, šį kartą mes tikri draugai :) Jau tris savaites mane nepaleidžia nugaros, juosmens skausmai. Kaip narkomanas sėdžiu ant adatų … Einu atrodo viskas OK, tik kai duos į nugarą skausmas net žiežirbos akyse pasirodo, sustoji, negali paeiti iš vietos. Nurimsta, nusišypsai ir lauki sekančio priverstinio sustojimo … Girdėjau, “Akropolyje” berniukas sako tėvui : tėveli, žiūrėk … tas dėde tikriausiai prisidarė į kelnes. Tai eina, tai stovi …
  Linoreta ir Gluosnis būtų nuostabūs kolegos prie kavos puodelio, juodo šokolado ir brendžio šlakelio … :) Nesupyk !
  Sveik, nuostabios dienos ir nepamiršk pasimėgauti rudens spalvomis :)

 2.   linoreta rašo:

  GLUOSNI, pasiraičiau iš juoko pabandžius įsivaizduoti kaip mudu kava mėgaujamės :DDD Tu susuktas nugaros skausmų, mano akies nesimato, būtų gražu pažiūrėti :DD Tavo komentaras nepaisant to jog žiauriai kenti bjaurius skausmus persunktas geros, pozityvios nuotaikos. Ačiū!

 3.   ladymadonna rašo:

  Kokie zmones! :) Kaip visada- smaguma skaityti. Gaila, kad retokai paskutiniu metu. Gal radai koki patrauklesni pakaitala bloginimui?

 4.   linoreta rašo:

  ladymadonna, sveikutė :) Kaip ne keista pakaitalo blogui neradau, bet aš, kaip vis dar bedarbė per daug užsiėmus. Savo brolienei bedarbei skambinu, tai ji man žodis žodin tą patį, net juokas ima :D Gera žinia šeimai, aš dabar prie puodų dažniau sukuosi, o prie kompo tik darbo skelbimus skaitau. Jeigu ne bėdos su grožiu gal mano blogas voratinkliais nueitų :)))

 5.   Pieštukėlis rašo:

  Jėi, nepatikėsi, vos neapsiašarojau iš džiaugsmo pamačius tavo įrašą! :)))) Ėch, ir bus tų akių, gi. Va tau tai ta bulkutė išgys ir vėl puikiai matysi, o aš likusį gyvenimą ir žvelgsiu į žmones pro savo padidinamuosius stiklus.
  Ėch, negaliu, taip gerą vėl juoktis, kad ir iš tavo bėdos (nepyk), ir skaityti tavo įrašus :)))
  Ir jei jau ėmei suktis prie puodų, gal pažersi mums kokių receptų?
  P.S. tikiuosi vandeniu karšto aliejaus iš puodų nebeplauni :D

 6.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, ačiū, kad džiaugiesi matydama mano keverzones :))) Dar apie motulę parašysiu, nes ji tikra biznierė, nusprendė turguje išsiparduoti senus trantus. O beje miežis šiandien transformavosi į geltoną mėlynę ( o gal sakyti geltynę?) paakyje. Kaip saulutė ant veido :))))

 7.   Pieštukėlis rašo:

  Saulutė? nu ką, bobų vasara grįžta.

 8.   neformate rašo:

  Ir mane nudžiuginai savo įrašu :)
  Man mažai miežis ”išdygo” ant akies ir liko randelis nuo to laiko… na, bet aš čia jau liūdnokai, o tau kaip matau jokie miežiai optimizmo neatima :))
  Ir labai prajuokino tavo spėjimai ką mes manytume :D
  Taigi, tikiuos pasirodysi dažniau, nes tavo įrašai tikrai pakelia nuotaiką :)

 9.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, prajuokinai :DD Apskritai man dabar vaidenasi, kad visi galvoja jog mane vyras kulia. Žinai tokia lyg fobija ”Ką žmonės apie mane galvoja?”. Ligonis aš.
  neformate, ačiū tau :)
  labai derlingos kartais yra akys :DD Žiūriu šiandien jau lyg ir geriau tai mano ”akelai”. Vakar teko dukrą pas ortodontę vežtis, tai vargšė seselė vos iš klumpių neišgriuvo pamačiusi tokią pacientės mamytę :DDD
  O tu tik neliūdėk…

 10.   Harpija rašo:

  Linoreta, su tomis “bulkutėmis” vietoj akies, geriau nejuokauti… :/ Vienai pažįstamai buvo taip, kad net operuoti prisiėjo. Šiaip labai padeda plovimas kambario temperatūros ramunėlių nuoviru. Siūlau išmėgint, jeigu dar nepagerėjo. :-)
  +1

 11.   Bernadeta rašo:

  Aha, pagaliau atsiradai. Gal išvaikysi iš blog’o depresijas ir liūdnas mintis? Pasiilgom tavęs, net ir su viena akim :)
  O jei apie akis, tai kažkada su draugėmis taip įsisiautėjome, kad radiatorius pats trenkėsi man į paakį, palikdamas tokią mėlynę, jog net didžiausi akiniai nesugebėjo paslėpti. Ėmiau tada ir pajuokavau vienai draugei, jog tai vyras mane taip paauklėjo. Po kelių dienų sutuoktinis jau griežtai pareikalavo nebeskleisti visiems tokių ereziją, kitaip ir sveikoji akis gali susilaukti panašaus likimo :)

 12.   linoreta rašo:

  Harpija, geras tavo patarimas, toks švelnus ir ko gero veiksmingas. Man kadaise jau yra miežį operavę, bet parazitas vis tiek atsinaujina. Tik va kol man jį išoperavo tai viena boba spėjo akį apspjauti, atseit vai kaip padeda. Nieko panašaus, tik pasišlykštėjau ir išsigandau. O dabar akis jau visai nieko, į žmogaus akį panaši ;DD
  Bernadeta, ačiū už tai, kad pasiilgot net ir su viena akim :DDDDDDDD
  Tu su radiatorium taip pat kai aš su pūslėline ant lūpų padarei. Apkaltinau, kad vyras trinktelėjo, žinai gi, myliu ir grubiai pajuokauti. Ir ką tu galvoji, buvo tokių kurie ėmė kreivai į mano vargšą vyrą žiūrėti. O jis nabagas net Pupos nesugeba nubausti :)) Žodžiu tavo komentaras labai juokingas, net nesuprantu kodėl tu užuot cukinijas kepusi blogerių nejuokini. Vien ko vertas tavo išsireiškimas apie kadaise svetimo šuns užpultą kaimyną ir jo vos nesuteptas kelnes :DDD

 13.   Bernadeta rašo:

  Linoreta - tai kad tie mano kulinariniai eksperimentai gana juokingi. Dabar jau kelintas mėnuo užstrigau ant cukinijų - dedu į sriubas, padažus, salotas, blynus, spaudžiu sultis ir t.t. Anądien vyras taip delikačiai paklausė, ar dar daug tų cukinijų turiu :)

 14.   linoreta rašo:

  Kaip man su vyniotinio tortu ;DD Ir maniškis paklausė kada gi bus pertrauka :))) Jau tie vyrai nebe tokie ištvermingi kaip kadaise, va paduosi kelis mėnesius iš eilės cukinijas, arba vyniotinio tortą, žiūrėk jau ir verkšlena ;))))

 15.   poisonapple rašo:

  Kaip nenuskilo tau.
  beje,labas ;D
  Tai va. Man kažkada seniau irgi buvo toks džiaugsmas. Klaiku. Košmaras. Ir skauda kaip. ;/ Pro veidrodžius eidama,tai nusisukdavau,kad neišigąsčiau. ;DD
  O tau linkiu,kad greičiau praeitų ta baisybė.:}}
  Ir šiaip labai gerai parašyta viskas,pakėlei mano nukritusią nuotaiką. Ačiū labai :}
  Smagu tave matyt ;}

 16.   linoreta rašo:

  poisonapple, sveikutė, ir aš tavęs pasiilgau :) Akis jau beveik kaip akis, nieko nebešokiruoju. Klausyk, matai kokį aš akvariumą bloge užsiveisiau? Augink ir tu savo bloge žuvytes, man tai visai smagu į jas žiopsoti, raminančiai veikia :)

 17.   Varlė Karalienė rašo:

  O… Linoreta, laba, nors ir su vyzdziu bandeleje… Pasirodo cia tu, Lazuritas, Atfatf, ir net as savo masinikem nesidziaugim, pas tave su zibintais problema, pas mane na dabar su zibinbtais, pas atfatf su progrmnine iranga nekas, pas Lazurita kebuloproblemelesa, manau kosmetines :)
  Tiesiog tokie susitiko ir susipazino su tokiais :)

  Labai dziaugiuosi, kad sugrizai :) buckis buckis (as kaipta mano Pupa ratais lakstau) :)

 18.   atfatf rašo:

  Na, bet linoreta - vienas įrašas per mėnesį, na, sutik, mažoka :)
  Varlyte, o su kokia programine įranga pas mane nekas? :)

 19.   atfatf rašo:

  Varlyte, supratau kokioj mano programinėje įrangoje kažkas ne taip, taigi aiškiai parašei mano. O mano tai ir yra mano smegenėlės. Anyway, tada bug’ą savo programinėje įrangoje radau, ištaisiau. Dar techninė įranga šlubuoja, bet jau baigiu suremontuot. Kaip čia alegoriškai. :) Beveik kaip ladymadonna. Linoreta, kad pati nerašai, tai mes tavo komentaruose bendrausim.

 20.   linoreta rašo:

  Varle Karaliene, prajuokinai nerealiai :DDD Su defektais mes visi, ir negalavimus gerai pavadinai, dar ir dabar juokiuosi, ačiū :DDD Ir tau buckis :)
  atfatf, mažoka, bet matai kaip yra. Jeigu rašau tai būtinai ir kitus blogerius skaitau, o pagalvoju, gal ką ir suregzčiau, bet va laiko nėra per kitų įrašus prasieiti ir pabendrauti. Aš toks labai bendruomeninis gyvūnas. O šiaip gi labai smagu, kad tavo depresija baigėsi.

 21.   atfatf rašo:

  Na, man ir panašiai, ištaikau darbe pertraukėlę ir tada nežinau, ką daryt ar savo naują ką rašyt ar kitus skaityt. Ir tas ir tas traukia. Taip ir gaunasi tada kaip kada.

 22.   laurast rašo:

  Kaip visada užsienyje man leidžia pakomentuoti. Valio. :) Kas per nesamonė, kad iš Anglijos komentarų negaliu rašyt. Bet tikrai skaitau ir daugiau įrašų laukiu. Tikiuosi akytė pagijo ir viskas gerai. O be to reikia į vidinį grožį orientuotis. Kam svarbi ta išorė. :)))

 23.   linoreta rašo:

  atfatf, va va ir man panašiai. Kažkaip įkelti savo įrašą neskaitant kitų lyg ir savanaudiška :) Bet čia gal tik man taip atrodo.
  Laurute, kaip faina, ačiū už komentarą. O kad žinotum kaip man patiko tavo istorija apie tikslus ir siekius. Ir aš pas tave užsuku, tik jau ne taip dažnai kaip anksčiau, kai tavo įrašams skirdavau apvalią valandėlę :))))

 24.   poisonapple rašo:

  Tikiuosi,kad dar užsuksi ir padovanosi mums naują įrašą :)

 25.   atfatf rašo:

  Tai užsukt matosi, kad kartais užsuka, palieka tai šen tai ten komentarą :)

 26.   linoreta rašo:

  poisonapple, užsuksiu, būtinai užsuksiu, ir kurpiaus aš čia prieš kelias dienas įrašą. Tada paspaudžiau išsaugoti ir parazitas išsitrynė :OOOOOOOOO Žinok kaip užsiutau, negaliu, gal tas įrašas ir mano Blusinės kaimynės raukšlių purvo nevertas, bet vis tik labai gaila. Tai kitą savaitę brūkštelėsiu kelis žodelius. O šiaip taip miela, kad užeini ir tu ir kiti. Ačiū labai.
  atfatf, žinau, kad kai kas savo UAB’ą įkūrė :) Ir apie tavo filmą ”Čudo” skaičiau, vienu žodžiu, aš tik šiaip pogrindyje ir dar be minčių sėdžiu, bet tai nereiškia, kad svetimų minčių neskaitau ;))) Sveikinu tave labai labai. Žinau, kad tau viskas seksis!!!!

 27.   Varlė Karalienė rašo:

  vat nors pas save parikomentuoji. Kaip laikaisi Linoreta?malonu skaityri :) (juk nesakysiu malonu susitikti) :D
  Iki

 28.   linoreta rašo:

  Varlyte, sveikutė :) Laikausi neblogai, pečius prislėgę kalėdiniai rūpesčiai ir nuolatiniai pokalbiai su mama ir močiute apie ”tų patį per tų patį”. Mūsų kiečiausios pokalbių temos dabar yra ”Kaip geriau patiektį karpį?”, ”Kalėdų dovanos ir stebuklai”, ”Kur kas prie stalo sėdėsim?” ir taip toliau ir panašiai. Nors imk ir aprašyk, būtų geras skaitalas prieš nemigą ;)

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.