BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Susitikti pirmą meilę…

Yra trys labai svarbios taisyklės, kurios galioja tada, kai atrodai iš tiesų baisiai.
1. Kai atrodai baisiai, būk malonus ir tupėk namie.

2. Jeigu atrodai baisiai ir eini į žmones, tai patikėk, sutiksi žmogų, prieš kurį visada svajojai atrodyti pritrenkiančiai gerai.

3. Jeigu buvai toks durnas žmogeli, kad nepaisei pirmos ir antros taisyklės, tai gavai ko nusipelnęs. Taip tau ir reikia.

Kaip suprantat, aš nei pirmos, nei antros taisyklės nepaisiau…

Prasidėjo viskas nuo to, kad man ant lūpos pasisėjo šlykštus herpesas. Lūpa nuo to net užsirietė. Taigi sėdžiu sau namie, galva neplauta, lūpa apšašus, akys ir tos apsiblausę. Iš nevilties surijau pusę kilo torčiuko ir išsipūtė pilvas. Taigi sėdžiu sau tokia graži ir neimu į galvą, stebeilijuosi į knygą ir galvoju ką čia dar surijus. O tada lyg perkūnas iš giedro dangaus atsibeldžia iš antro aukšto vyras ir pareiškia, kad vis tik reikia nuvažiuoti į Kaziuko mugę. Aš apsiputojau:
- Tu ką, iš proto išsikraustei, ar matai kaip atrodau???? Šašas man ant nosies lipa, plaukai kaip virvės, pilvas kaip kibiras!!! Vakar reikėjo pasakyti, kad nori į mugę, būčiau bent jau psichologiškai nusiteikus. Mano atsakymas - NE!!!
- Bet tu atrodai tiesiog puikiai!!
Na, argi ne melagis? Nedrįstu net į laukus šunų išvesti, štai kaip puikiai aš atrodau. Bet vyras turi savybę įkalbėti, todėl maždaug po valandos nepertraukiamo zirzimo pasiduodu. O pabaigai žinot ką jam pasakiau?
- Pamatysi, kai taip siaubingai atrodau, susitiksim pažįstamų…
Argi aš ne šamanė? Nespėjau mugėje nei keturių žingsnių žengti, kai mano akys paniro į jūros mėlynumo akis. Robertas… Nušašęs patvorio šuo susitiko kilmingą dvaro šunį. Apgraužtas kaulas susitiko gardų, sultingą kumpį. Po perkūnėliais, iš nevilties vos nepasiverkiau. Šiaip gi atrodau visai neblogai, ir ta figūra pakenčiama. Na dabar lyg tyčia. Trūko iki galutinio pažeminimo, kad dar balandis galvą apšiktų arba kelnės ant grindinio nukristų. Plaukus šiaip ne taip supurškiau laku, išsivaksavau blakstienas, pilvą po plačiu megztiniu paslėpiau, užpakalį į aptemptus džinsus įspraudžiau. Gaila neradau čadros herpesui pridengti. Taip stoviu sau, žiopsau į Robertą, o parazitas šašas juokiasi iš manęs.
Kaip bebūtų keista pralemenau porą rišlių sakinių su humoristine užuomina. O Robertas, tas išdykėlis, paklausė su kuo aš čia atėjau. Prieš penkiolika metų mudu buvom susitikę gatvės vidury. Jis to paties paklausė. Šalia manęs tą kart rymojusi motulė spėjo sumurmėti ”Ji čia viena…” ir mikliai išgaravo. Šauni buvo tada diena. Iki paryčių prakalbėjom numylėtam bare.
Taigi su kuo aš čia šį kart atėjau?
Su savo šeima. Su vyru, kuris jau nežinia kiek metų užmiega delną uždėjęs man ant šlaunies. Su dukra, kuri mane džiugina kas dieną. Aš atsibeldžiau su brangiausiais man žmonėmis ir nei už ką nenorėčiau su jais net trumpam išsiskirti. Todėl tik paskutinį kartą panirau į jūros mėlynumo akis ir pasakiau:
- Lik sveikas…

………………………………………

Tai kas, kad po tokio susitikimo nebesidaužė mano širdis lyg sugautas paukštis ( bet čia gal dėl to, kad herpesas buvo tik per sprindį nuo smegenų, gal sakau šašas veikė slopinančiai), tačiau ateinančiai Kaziuko mugei turiu šiokių tokių planų. Visų pirma jau nuo Naujųjų metų laikysiuos griežčiausios dietos. Užsisakysiu kompleksą masažų, gražinančių procedūrų, prisiklijuosiu dirbtines blakstienas. Kramtysiu lūpas ne mažiau kaip du mėnesius, kad jos iki Kaziuko taptų lyg pačios Andželinos. Plaukus puoselėsiu tiek, kad jie atrodys lyg per pečius vilnijantis auksas. Imsiu kada ir paieškosiu savo numylėtuose Gariūnuose vardinių skudurų, ko nors iš kojų verčiančio. Tada dar įsigysiu dangaus žydrumo akių lęšius ir parodysiu tam Robertui. Parodysiu, kad jis man nei kiek nerūpi :))))

Patiko (31)

Rodyk draugams

komentarai (13) | “Susitikti pirmą meilę…”

 1.   Pieštukėlis rašo:

  Tikrai, kad nei kiek. Šit ir aš, nujaučiu, kad teks sutikti savo buvusį va ir ruošiuosi. Ar bent žadu, nes padėti sumuštinį į šalį nesiseka… :D
  Ėch, pirmoji nesurūdyjusi meilė….
  O tie herpesai šašai tai siaube kaip nervina. Tik kokia proga, šast vienas ir atsiranda. Ir ne šeip koks, o išsiskėtęs išsiplėtęs. Fu.

 2.   Varlė Karalienė rašo:

  Kai as ejau susitikti su buvusiuoju, tai pasipuosiau net as :) ir net sulaukiau komplimento, kad grazus mano plaukai, nor susitikome nepaciomis silciausiomis akimirkomis… issiskaudine ir pasisiause, kaip eziai. Bet vat vistiek zmogus parode demesi. :) Linoreta, nuogastauju, kad sutiksi kokioj vietoj vel atsitiktinai :)
  Piestukeli, butinai gerai apsiruosk :)

 3.   Subjektyvi rašo:

  Tai yra toks tikras dėsnis, kad jis, galima sakyti, visada suveikia kaip tik tai. Na gal pirmosios meilės sutikimas nebus kas kart, bet jau koks “šimtas metų” nematytas klasiokas ar klasiokė, grupiokai, kaimynai ar kokia giminė - tai faktas. Ir tada visi mato, kokia esu baisi, bet va kai (svarbiausia pati sau) graži, makiažas, papudruota, tai tada mato tik vyras ir dar kas nors, kas suplanuota susitikti. Čia tas kiaulystės dėsnis yra labai kiauliškas.

 4.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, pilvą tai kaip ir aš, po megztiniu paslėpsi. Bet va žiūrėk , kad plaukai visada nuo šampūno kvepėtų, o veidą puoštų šypsena. Lai mato, kaip tau viskas sekasi, ir kaip gerai tu atrodai. Kaip ten sakoma, geriausias kerštas buvusiai meilei, atrodyti gerai ir būti laimingai :)
  Varle Karaliene, tu ne veltui ir susilaukei komplimento, be to ko gero pats dangus tave myli. O aš… Neabejoju, kad dar susitiksiu Robertą po lietaus. Kalbėsim gatvėje, o pro šalį važiuos mašina ir aptaškys mane nuo galvos iki kojų. Stovėsiu prilipusiais prie pakaušio plaukais, tušas tekės veidu, rūbai kabės lyg grindų skudurai :(((
  Subjektyvi, tas dėsnis tikrai galioja. Prieš pusmetį man buvo miežis ant akies išaugęs, taip veidas kraupiai atrodė. Tada rašiau, kad metas sutikti svarbius žmones. Kaip bebūtų keista nesusitikau. Šį kart atrodžiau tik vienu procentu geriau ir prašau, voila!!! Ir, kaip rašai, koks didelis skirtumas kai nueinu į teatrą tarkim. Sustvarkius, išsipucinus, šypausi, ir …nei vieno pažįstamo NIEKADA nesutikau :)))

 5.   neformate rašo:

  Patiko įrašas. Negalima juoktis iš bėdos, bet nesijuokiau, tik nusišypsojau. Garsiai :D
  Tai štai. Manau, jog tu vien dėl savo optimizmo ir šilumos, jaučiamos net per pc ekraną, esi graži, net kai atrodai baisiai. Vat.
  O tas dėsnis, tai baisus. Sėdi, tinginiauji vasarą namie, oras bjaurus… paskambina draugė, susitikim. Na gerai, susitikim. Ateini visa sulyta, spuogas ant kaktos, persivalgius ir persimiegojus - bet juk su gera drauge susitinki, ne su kuo. O šast ir praeina senai matyta draugė, kuri net nebuvo draugė, greičiau atvirkščiai. Ir ką tada - šypsais, nes kas belieka…
  Žodžiu sumaliau čia kažką aš, bandžiau taip sakant pasiskūst. Gerai man nors tiek, kad buvusių neturiu. Che.
  Ir taip gražiai nuskambėjo tavo vyro frazė - ”Bet tu atrodai tiesiog puikiai!”… Tokie ir turi žodžiai skambėt šeimoje :).
  Bet kad ir kaip tau nenusisektų - tavo įrašai visad nuostabūs :)))
  Ir žiurkėniukas, ūtiūtiūtiū. :D

 6.   linoreta rašo:

  neformate, ačiū už komplimentą, jis man kaip gabalėlis maskarponės torto :) Matai koks platus mano interesų spektras :)))) Tortas ir išvaizda… O kai esi tokia įvairiapusiška, tai dangus ir siunčia herpesą, bei nuostabius susitikimus.
  Dėl vyro melagysčių gyvenimas žinoma mielesnis, bet jis čia daugiau dėl savęs melavo, o ne dėl manęs. Juk jis norėjo į tą Kaziuką, iš kurio, žinai, aš nei verbos, nei dubenėlio, nei niekučio jokio neatsivežiau :(

 7.   atfatf rašo:

  Oi, pirma meilė. Bet žinai, kai kartais susitinku ją, tai dabar nebenorėčiau su ja. Kažkokia kūda, kaip kokia skiedra, na, moteris mano amžiaus jau turėtų būti šiek tiek moteriška, o ne tai kad už medžio galėtų pasislėpti. Bet kai susitinkam, tai lyg po kokiu abu gaubtu palendam, taip šilta. Taip mokykloje niekada nebuvo iš jos pusės. Jos vyras tai akivaizdžiai nervinasi, kai mes susitinkam. Man tai visai dėl to linksma. O dėl savo išvaizdos, nežinau, ar aš apie save dabar geros nuomonės, ar tiesiog man dzin kaip aš atrodau :) Ar vyrams apskritai nebūdinga taip daug dėmesio skirti savai išvaizdai.
  Bet, pirmoji meilė liks amžinai. Amžinai virpins širdį :)
  Ai, ačiū, kad pralinksminai savo įrašu. Apgraužtas kaulas susitiko gardų, sultingą kumpį. Genialu :)

 8.   Bernadeta rašo:

  Bandau atsiminti, kaip nutiko man, kai susitikau pirmąją meilę… Ir tada suprantu, kad neužteksiu rankų pirštų toms pirmosioms meilėms suskaičiuoti… :)

 9.   linoreta rašo:

  atfatf, gražiai savo meilę nupiešei :DDD Bet matyt svarbiausia yra tas vadinamasis gaubtas. Miela girdėti, kad taip jautiesi.
  Bernadeta, buvau aš pas tave obuolių pyrago recepto. Atsidarau, žiūriu, kad jis tik milijonieriams įperkamas , 6 kiaušiniai!!!! Stvėriau už galvos ir iškepiau per pusę pigesnį ( iš 3 kiaušinių :) obuolių pyragą. Jei gavosi skanus, tai tau atsiųsiu per komentarą, o jeigu tylėsiu kaip žemė, tai vadinasi taupyti buvo neverta…

 10.   Katė Ant Palangės rašo:

  Kaip gerai, kad mano pirmoji meilė man dabar - kaip tėvas ir brolis viename (nors ir jaunesnis… man kažkaip, žiūriu, su jaunesniais….) - vienas kitą kaip nuluptą pažįstam, pasitariam visais gyvenimo klausimais ir dar naujas simpatijas apkalbam, tai jam jau vienodai, nepasidažius, susivėlus ar kojinės akis nubėgus… Nuoskaudų, žinoma, kaip ir pas visus, bet draugystė nugalėjo, ir šiandien tuo džiaugiuos :>

 11.   linoreta rašo:

  Katė Ant Palangės, kaip gražu, net baltai pavydžiu tos draugystės. Bet kadangi mane Robertas metė ( kaip jis drįso?????), tai apie jokias draugystes kalbos nėra. Tik kai susitinkam taip norisi pasikalbėti kaip gyvenimas teka. Anksčiau taip ir darėm, o dabar jau ne :((((

 12.   dumbblonde rašo:

  Skaitau ir grožiuosi. Mąstau, kokia tų mėlynų akių meilės istorija..

 13.   linoreta rašo:

  dumbblonde, ačiū :) O mėlynų akių meilės istoriją esu aprašius
  http://linoreta.blogas.lt/pirmoji-meile-629.html
  Žinoma, ko gero po tos mano lūpos situacija labai pasikeitus ;)

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.