BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Staigmena komposto dėžėje

Žinau, kad per daug dažnai rašau į savo blogą, kepu įrašus tiesiog vieną po kito, bet negaliu susilaikyti ;)
Šį kartą jums paporinsiu istoriją apie kompostavimo dėžę.

Ji atrodo štai taip

Į kompostavimo dėžę keliauja visas pūnantis gėris iš kiemo ir namų - bananų žievės, nušienauta žolytė ir keli karučiai šunų kakų. Ant viršaus pabarstai rudų miltelių, kurie spartina irimo procesą ir po metų turi dailutį dirvožemį, kurį drabstai kur tik nori. Mergina nuotraukoje tokios stebuklingos dėžės reklama. Todėl kai vyras pasakė, kad jau metas išardyti tą dėžę ir išvežti žemes, noriai, kaip tikra naivuolė, sutikau. Išsipusčiau - užsivilkau baltą bliuzelę, lateksines chirurgines pirštines ir lyg gydytoja atlėkiau padėti. Juk operacija tokia pat paprasta, kaip ir tarkim karpos prideginimas. Iš paskos atlėkė du didieji šunys ir susėdo pažiūrėti. Irgi mat, rado cirką. Veltui mosavau ranka, atseit , varykit, gal koks pasalūnas tujose tupi, jie nei iš vietos!
Pirmiausia tai vyras atkėlė dangtį. Man į nosį smogė baisi smarvė. Ji ėmė graužti akis ir paplūdau ašaromis. Šastelėjau atgal ketindama kapituliuoti, bet vyro balsas sulaikė:
- Kur tu???? Griebk tą kraštą - reikia išardyti kampus.
Raudodama prieinu prie dėžės, per miglą sunkiai įžiūriu ką čia griebti. Vargais negalais, anot vienos rašytojos, ligotos bezdžionytės rankytėmis imu kažką krutinti.
- Tu ką čia žaidi??? Smarkiau! Viens du, viens du…
Gera turėti vyrą…
Imu krutinti smarkiau, tačiau kai organizmas susitelkęs ašarų gamybai, tai akivaizdžiai apleidžia raumenis. Dėžės šonai, kaip įaugę, priedo ta smarvė ir dar šunų žvilgsniai blaško.
- Greičiau, greičiau, nemiegok!
Mano ramybės uostas… Švyturys tamsią naktį…
Purtau savo pusę lyg vaikas kaladėlę ir tik trakšt kažkas - šonas atsipalaidavo.
- O , o… Gerai… Dabar tuos kraštus atlapojam. Gyviau, gyviau!
Šeima tai generolas ir eilinis…
- Lupk, lupk, netingėk.
Ar aš nesakiau? Ištekėti gera…
Ligotos bezdžionėlės rankytės spaudžiasi į mažyčius kumštelius, gyslos rankytėse trūkčioja, akies vokas timpčioja ir vargais negalais savąjį kraštą atlapoju. O tada, Dieve mano, pasipila …pelės!!!!!!!!
Ant aksominės žolytės, iš komposto dėžės iškrenta kokios aštuonios apvalutės ir visai nebaikščios, apsimiegoję pelės. O desertui viena didelė žiurkė…
Ėmiau rėkti, na žinot, neišlaikė nervai. Tada savo dramblotom kojom (kurios yra atsvara bezdžioniškom rankytėm ;) šokau bėgti, o manasis generolas sukomandavo :
- Varyk, varyk greičiau!!!! Aš čia su šunimis susitvarkysiu.
Manasis Dzeusas!!!! Karžygys!!!! Jis žino kaip bijau žiurkių ir pelių! Išgelbėtojas! Didvyris!
Savo kaliošais dundėjau grindiniu, daktariškoji bliuzelė akimirksniu suprakaitavo, bezdžioniškom rankutėm vos sugrabaliojau durų rankeną ir saugiai kambaryje pasislėpiau nuo viso šito kompostavimo dėžės siaubo, nuo tos pelių peryklos. Dabar aišku iš kur šunys susimedžioja pelių ir žiurkių. Dabar aišku iš kur ateina žiurkės, kurios suneša šunų apgraužtus kaulus po automobilio kapotu. Taip taip! Vyras autoservise apturėjo didelę gėdą - mechanikui besikrapštant aplink variklį ėmė ant serviso plytelių kristi kaulai… Gretimai taisyto ”Mersedeso” savininkas nuo variklio nupūtė vieną dulkelę, o mano vyras iš po savo mašinos susirinko puskibirį kaulų :))))

Patiko (14)

Rodyk draugams

komentarai (15) | “Staigmena komposto dėžėje”

 1.   Pieštukėlis rašo:

  Kaulai po kapotu :DDD Neblogas filmas išeitų tokiu pavadinimu. Bet keista, kad kompostas taip smirda, mes turim vieną tokį už gyvatvorės, bet ne dėžėje, o ant plyno lauko, tai nesmirda, gal net kvepia… :D

 2.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, aš pas tave, tu pas mane :)))) Matai, pas mus vienas ingridientas įeina į kompostą - kakos :))) Iš ten ir ta nepakeliama smarvė. Kita vertus ”to gėrio” daugiau nėra kur dėti :((( O pelės matyt minta sliekais, kurių pilna komposto dėžė ir maisto atliekom. Ką kitą jos ten veiktų?

 3.   atfatf rašo:

  Pelytėms ten šilta, tai matyt dėl to. O šiaip kiti pelytes ir žiurkytes namuose laiko kaip dekoratyvinius :) Ir man teko laikyti. Na, ne laukinias, bet mažai skiriasi :)

 4.   linoreta rašo:

  atfatf, man kartą tėvukas pasakojo apie keistus koldūnus, kuriais turėjo garbės pasivaišinti jo draugas besilankydamas ar tai Kinijoje ar tai Japonijoje. Koldūnai buvo itin keisto skonio ir kai draugas pradėjo krapštinėti įdarą išriedėjo ką tik gimęs peliukas. Vėliau buvo paaiškinta, kad ką tik gimusiais peliukais prifarširuoja koldūnus ir jei esą delikatesas…
  Taigi, pradėsiu nuo paprasto pasiūlymo. Tu turi restoraną, aš turiu komposto dėžę. Gali pagyvinti japonišku patiekalu valgiaraštį. Kaip sakoma nustebinti svečius :)))))

 5.   atfatf rašo:

  Teko Kinijoje valgyti koldūnus, tai skanu, o prakandau kažkas melvai žalsvo plaukuoto. Pabijojau klausti kas ten :) Bet skanu buvo :)
  Kai darysim ką nors japonišku - neužmiršiu, kreipsiuos :)

 6.   linoreta rašo:

  atfatf, na va , taigi reikėjo klausti prieš kelionę blogerių, ko Kinijoje geriau nevalgyti :))) Iš karto būčiau pasakius, kad šiukštu neužsisakyk koldūnų :))) Varge, ką tikrai melsvai žalsvo?…Jetau, šiandien, ačiū tau, man iškrovos vakaras ;DDD

 7.   atfatf rašo:

  Ai, kai buvau tai dar blogerių neegzistavo :) Labai seniai.

 8.   linoreta rašo:

  atfatf, aš atvira pasiūlymams dėl pelių jauniklių. O tu nieko nerašai :)))))

 9.   atfatf rašo:

  linoreta vis dar ieškau gero recepto, kad galėčiau optum iš tavęs imti :)

 10.   atfatf rašo:

  Ai, bandomės, ragaujamės dabar :)) Gal nori prisijungti prie degustacijos? :)))

 11.   Subjektyvi rašo:

  Pagaliau aš vėl galiu komentuoti :) Tai jau netylėsiu.

  Kvatojau baisu, tu jau nepyk linoreta, bet siaubingai žiauringai linksmi dalykai pas jus vyksta šiame įraše. :D

 12.   linoreta rašo:

  atfatf, mano močiutė skambino ir pasakojo, kad aštuonis pacukus sugavo. Sakau, tik jau nesakyk, kad išmetei, kažkur Tailande tai yra mėsos atsargos kokiems dviems mėnesiams ;)))) O kadangi močiutė panaši kvatoklė kaip ir aš, tai pažadėjo kitą kartą nedaryti klaidos ;)
  Subjektyvi, atsimenu kai tu į Kroatiją važiavai, tai rašei, kad negali komentuoti. Tai čia iki pat dabar negalėjai?????? Aš tai komentuoti galiu, bet nebeturiu laiko. Žinok perlekiu per mylimiausius blogus, paskaitau, nes jeigu dar po komentarą tai gero pusvalandžio reikėtų papildomai.
  O dėl įrašo, pelės pelėmis, bet ne pakutinėj vietoj santuokos džiaugsmai. Praeitą kartą vyras taip įsižiūrėjo į mane, akių nenuleidžia. Aš išsišiepiau visa, va galvoju, matai, vis dar patraukli aš jam, žiūri neatsižiūrėdamas. Sakau, tai senokai taip į mane užsižiopsojęs buvai. O vyras sako, tai aš matai apie statybas vis galvoju, o kai žiūriu į tave, labiau susikaupiu :DD

 13.   Bernadeta rašo:

  Stovi ir pas mus toks pat konteineris. Senokai buvau atidariusi, gal ir nerizikuosiu…:)
  Dar anekdotas, biški į temą:
  Vyras ir moteris guli lovoje ir spokso į lubas. Moteris masto: „…tyli… nenori kalbėtis… turbūt jis manęs nebemyli… tai santykiai… garantuotai turi kitą…” Vyras masto: „Musė… Musė ant lubų… Каipgi ji ten išsilaiko… savo mažom kojytėm?” :))

 14.   atfatf rašo:

  Che, geras anekdotas :)))

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘1170345268 which is not a hashcash value.

 15.   linoreta rašo:

  Bernadeta, tikrai fainas anekdotas. Juk niekada nesuprasi, kas pas vyrą galvoje ;) O aš parašysiu anekdotą apie šuniuką ir grikius.
  Pirmadienis. Šuniukas gauna dubenėlį grikių. Ir taip apsidžiaugia.
  -Valio, grikiai!!!! :))))
  Antradienis.
  -Grikiai! :)
  Trečiadienis.
  - Grikiai.
  Ketvirtadienis.
  -Vėl grikiai. :l
  Penktadienis.
  -Griiikiaiiii… :((((((
  Šeštadienį šuniukas negavo nieko. Sekmadienį irgi nieko.
  Pirmdienis.
  -Valio, grikiai grikiai grikiai!!!!
  Atfatf, kaip smagu, kad ir tu dar užbėgi :)

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.