BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mmmmm

Na ką gi, nepraėjo nei metai, o ponas Eval Iksas ėmė ir paskambino. Ko jau nesitikėjau, tai nesitikėjau.
Kadangi šis įrašas turi priešistorę, tai tik pasakysiu, kad ponas Iksas bandė mane kabinti kelionėje po Kroatiją. Jo vaizduotė įsisiautėjo iki neįsivaizduojamų aukštumų, ir jis net pasiūlė mudviem abiem pasivaikštinėti ežero pakrante. Ką sau galvojo ponas Iksas nežinau, gal, kad tik priėję pirmus paežerės krūmus pulsim vienas kitam į glėbį? Bet gi pala, skonį vyrams aš turiu. Ir reikalavimus keliu lyg kosmonautams. Turi vyras man būt ir jautrus ir šaltakraujis, ir su akiračiu ir linksmas, ir gražus ir ne bobišius. Net pati nustebau, kai pagaliau ištekėjau. Tokio brangakmenio nebesitikėjau rasti. O ką turi ponas Iksas? Alui talpią gerklę, blizgančią plikę ir jokios pagarbos savo žmonai. Tokių tipelių, kurie savo telefono numerį užkeverzoja ant alaus padėkliuko pilna visur ir savo laiku sočiai jų prisižiūrėjau.
Taigi, Ikso skambutį aš praleidau. Į vaikštynes su šunimis telefono nesinešioju, o kai prieš saldų miegelį nustatinėjau žadintuvą, žiūriu ir savo akimis netikiu - praleistas vienas skambutis. Ikso. Tai paveikė man kaip žaibas paveikia beržą. Atrodo skilau pusiau. Miegojau tą naktį blogai. Sapnavau, kad su ”Ekologiškiausių namų” komanda svečiuojamės pas poną Iksą ir visi giria net apsiputodami jo vonios duris. Durys perskeltos pusiau ir suklijuotos lipnia juosta, tai atseit simbolis didžio ekologiškumo ir taupymo. Nuo kvailo sapno pabudau ir vos ne vos sulaukiau ryto.Kai vyras krapštinėdamas akis atžygiavo į virtuvę taip ėmiau ir išrėžiau vietoje labo ryto:
- Klausyk, misteris Iksas ( žinoma pasakiau tikrąjį vardą, o ne blog’o slaptažodį :) skambino. Nesuprantu ko jis nori.
- Ką? A… Matai aš jį statybų parodoj sutikau. Pakalbėjom šiek tiek.
Iš netikėtumo man net chalato mazgas atsirišo:
- Kaip tai? Apie ką jums kalbėtis?
Va matot, žmona, tai jau beveik kaip mama. Dar kiek ir uždrausiu vyriui žiūrėti teliką ar eiti į kiemą.
- Apie nieką ir nekalbėjom. Apie atostogas persimetėm keliais žodžiais. Pasakiau, kad šiemet mes vėl planuojam važiuoti į Kroatiją. Pasirodo jis irgi…
Taip ir nustėrau. Dar kiek ir tas kiaulė prisigretins prie mūsų atostogų planų!
- Žinai, nenorėjau pasakoti, bet, kad jau su Iksu kalbatės apie atostogas, tai noriu, kad žinotum - jis lyg niekur nieko bandė mane kabinti. Nepaisydamas nei tavęs, nei savo žmonos. Nepageidauju bičiuliautis su tokiu žmogum!
- Ką reiškia ”kabino”?
Va tai tau, negi paraidžiui imsiu aiškinti. Vis tik žodis po žodžio, lyg per išpažintį, viską papasakoju. Galų gale tegul žino, jog ne visiems vyrams verta spausti ranką.
- Mmmmm…
Ką reiškia tas ”mmmm” nesupratau. Silpnesnių nervų arabas jau būtų pusę šalies iššaudęs, o maniškis tik ”mmmmm” tepasakė. Vyro veidas kaip kaukė. Gal ir krustelėjo truputį antakis, bet negi su mikroskopu stovėsiu stebėdama. Juk galima ir daugiau emocijų parodyti tokiais atvejais. Negi jam jau vis vien ar koks slunkius mane kabina ar ne? O gal ne vis tiek, juk per šį gimtadienį gavau nuo jo išsvajotuosius žydruosius topazus ir  Cerruti 1881. O kur dar kaprizas, naujas mano mylimiausio kambario projektas? Sienų, stogo griovimas tau ne juokas ir visa tai dėl manęs. Ir vis tik, ”mmmmm” laikau mažoka…
- Tas žaltys!
Žaltys?????Žaltys!!!! Šis žodis grąžino mane atgal į gyvenimą! Nėra nieko nuostabesnio už ”žaltį”. Tai pats riebiausias jo keiksmažodis, riebesnių nebūna. Jeigu kas paskelbtų karą Lietuvai, tai mano vyras pasakytų vienintelį žodį - ”Žalčiai” ir eitų ruoštis kovai. Todėl stoviu visa laiminga, nes man daugiau ir nereikia. Ir keista kažkaip, kad kartais užtenka vienintelio keiksmažodžio ir tu atsiduri devintam danguj. O gal net ir dešimtam.

Patiko (28)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Mmmmm”

 1.   Pieštukėlis rašo:

  Ėch koks fainas gyvenimas ir faina meilė ! :)

 2.   Subjektyvi rašo:

  Cha! Gerulė reakcija. Aš saviškiui nedrįstu pasakoti įvairių dalykų, nes vyriškai draugystei bus galas, o aš nieko neišlošiu. Bet baisių kriminalų nebuvo, kad jau visai visai. Tada gi netylėčiau.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 3.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, tau irgi matau santūresni vyrai patinka :)))) Iš pradžių galvojau, gal emocingesni vyrai įdomesni, reakcijų įvairovė ir pan. Bet laikui bėgant supratau, kad santūrus vyras yra pats tas. Juk kai senį ”Pasatą” sudaužiau tai vyro pirmi žodžiai buvo kažkas panašaus į ”Oi… nu nieko…” :)))
  Subjektyvi, kadangi Iksas visai ne draugas, o tik žinai ”pažįstamų pažįstamas” ir mus tik kelionė suvedė, tai nei kiek nesigailiu. Jeigu koks artimas bičiulis taip elgtųsi tai jau net baisu pagalvoti. Kažkaip su amžium pradėjau labai branginti tuos išlikusius draugus, todėl matyt kaip ir tu, nutylėčiau.

 4.   poisonapple rašo:

  Galvoju parašysiu vat tokį komentarą, o jau Pieštukėlis parašė beveik tą patį ką norėjau ir aš :)
  Ir tas laikrodis koks fainas. Jeigu man nesivaidena, tai ten iš žmogeliukų kažkaip, ar ne? Fainai : }

 5.   neformate rašo:

  Norėjau parašyt ir aš tokį komentarą :D Kokį parašė Pieštukėlis, kokį norėjo parašyt ir poisonapple.
  Graži meilė, labai.

 6.   marabuprincess rašo:

  O jūs abu tokie faini. :) Mano draugas tai kiek karščiau reaguoja ir keiksmažodžių riebesnių išgirsi, bet… po truputį pratinu ramiau reaguot į tokius dalykus, nes tokių vis “kabinančių” nuolat atsiranda ir atsiras. Bet negaliu teigti, kad nepatinka man jo tas pavydas *rausta*, eh, tos moterys. :)

 7.   Varlė Karalienė rašo:

  Man patinkat :)
  (beje kazkodel manau kad tas ponas ygrek’as omega’ninas buvo vulgaresnis nei cia perteiki :) man atrodo, kad pirma karta i kita puse lenkei teksta)…

 8.   linoreta rašo:

  Kas čia dabar???????????? Mano poisonapple grįžo… Kaip faina tave matyti!
  O dėl laikrodžio, matai įdarbinau kelis žmones :)))))) Galvoju, o kodėl gi ne, tegul pasilanksto skaitytojams :DD
  Tiesą pasakius kaip paskaičiau, neformate, tavo komentarą, tai galvojau, kad poisonnapple komentarą vėl skaitau. O kai pamačiau, kad tai taviškis, pradėjau klykti iš juoko ( matai, man mažai reikia ). Tai labai ačiū, kad taip pakėlei nuotaiką :)))
  marabuprincess, ačiū ačiū :) Taigi ir man patinka kai pavyduliaujama nors šiek tiek. Pakelia nuotaiką, tai lyg meilės prisipažinimas, todėl jau ir galvojau po to ”mmmmm”, kad santuokai kapiec. Gerai, kad laiku susikeikė :))) O , kad pratini saviškį elgtis santūriau, tai pastebėjau, kad apskritai protingos merginos ”išsiauklėja” vaikinus. Juk ne kiekvienas vyras pats susipranta pirmą prieš save moterį praleisti, panešti už ją kažką, sekti savo žodyną, kad jis nebūtų vulgarus ir pan. Į geras rankas pakliuvęs vyras virsta tikru meno kūriniu: puikiai , skoningai apsirengusiu, mandagiu, gražiai apsikirpusiu ir t.t.
  Varle Karaliene, gal iksas/ygrekas :)))) žodžiais bjauriais ir nesimėtė, bet tas elgesys … Nėra bjauriau kai šalia savo žmonos būdamas vyras kitas moteris gašliai nužiūrinėja arba kabina. Kitas dalykas, žmona jį vis tebevadina ‘’saulyte”. Man taip širdį suspaudė, iš bobiško solidarumo, kad štai moterį mausto, o ji vis dar jame kažką įžiūri. Ir jai į akis jis toks, nors prie žaizdos dėk, o jai už nugaros aferas rezga… Žodžiu, tu esi teisi, jis dar vulgaresnis nei aprašiau… :(

 9.   Bernadeta rašo:

  Gražu… Maniškis iš pavydo būtų sprogęs ir visus aptaškęs…

 10.   linoreta rašo:

  Bernadeta, galim bandyti tartis dėl ”Emocijų valdymo” kursų. Įsivaizduoju savo vyrą šnekantį auditorijai : ”Tai štai vyrai. Tarkim į jūsų kiemą atlėkė didžiulis meteoritas. Nepanikuokit, duobė nėra jau taip blogai - pasidarysite tvenkinį, galų gale už mokestį turistams rodysite. O kelnes kaip nors išsiskalbsite…” :DDDD

 11.   atfatf rašo:

  Norėjau kažką rašyti į temą, bet “Emocijų valdymo” kursai užmušė :)))))) Žinai aš ramus, žmona pyksta, kad per ramus, bet tavo vyras dar ramesnis :))) O šiaip pavydžiu jums jūsų meilės :)

 12.   linoreta rašo:

  atfatf, net nežinau kaip čia yra, gal pasitikėjimas. Na tikrai nesuprantu. Turėjau kadrų , kurie vien nuo to, kad į mane kas pasižiūrėdavo scenas kėlė. O vyras, tik ”mmmm” ir ”žaltys”. Tai kas būtų jeigu spintoje kokį vyruką užtiktų, ką sakytų? Gal ”…tai matyt jūs pas mano žmoną užsukote? Tuoj tuoj, imu tik marškinius ir dingstu, netrukdysiu…” :)))

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.