BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Medūziškumas

Čiuožiu sau į parduotuvę iškišusi liežuvį, atseit sportuoju. Tempą palaikau pagal savo jėgas, radikulito susukto pensininko tempą. Džinsai rėžia pilvą, prakaito liaukos spaudžia syvus. Tik staiga iš rankinuko pasigirsta delfinų poravimosi garsai - tokia mano skambučio melodija. Išgraibau telefoną iš Kazokiškių šiukšlyno ir suraukiu kaktytę. Kakta lyg bulvių laukas pasidengia odos vagomis - numeris nepažįstamas.
- Klausau…
- Sveikutė.
Va tai tau, galvoju dėdė Koma skambina. Jau ruošiuosi suskelti kokį tai kalambūrą, kai į ausį plūsteli padriki sakiniai:
- Čia tau ponas Iksas skambina, gal prisimeni, Į Kroatiją kartu važiavom.
Kur gi čia neprisiminsi, jeigu pusė blogo įrašų apie tą nevidoną sudėta. Bet aš juk dama, užverčiu akis ( lyg jis matytų), dar stipriau suraukiu kaktą, išlaikau deramą pauzę ir subliaunu:
- A..a..a! Iksai, prisimenu, prisimenu, kur čia neprisiminsi. Kaip gyvuoji?
Pasirodo Iksas gyvuojąs gerai, namuose viskas tvarkoje. O skambina, kaip jau aš ir spėjau, dėl atostogų. Turįs jis dalykinį pasiūlymą, važiuoti į Kroatiją kartu. Senokai į savo dienoraštį nieko nerašiau, tai jūs kaip ir negirdėjot paskutinių atostogų planų, trauksim pas brolius latvius. Kroatija palauks kitų metų, kai užsibaigs visos namo rekonstrukcijos. Tik va nežinau koks velnias mane apsėdo ir kodėl aš leptelėjau:
- Kaip būtų faina, deja, važiuosim į Latviją.
Nežinau kas man darosi, nežinau kodėl aš sakau ”kaip būtų faina”. Nesuprantu kodėl negaliu taip imti tiesiai šviesiai ir išrėžti ”atšok stuobry”. Iš dalies tai savo elgesio priežastis suprantu, tarp tų visų parazitų ir niekam tikusių kavalierių, nei iš vieno neišgirdau grubių ar bjaurių žodžių. Vadinasi ir aš neturiu teisės nei su vienu būti grubi. Kažkoks ”cacos lialios” kompleksas. Ko gero net ir tam suskiui Breivikui patapšnočiau per petį ir sustenėčiau ”Gal turėjai sunkią vaikystę…”
Taigi kaip jau supratot išsiskyrėm lyg geriausi draugai. Štai kaip aš moku išlaikyti distanciją ir atbaidyti žmogų. Vyrui liepiu su Iksu nekalbėti, nedraugauti, nieko neplanuoti. O pati neriuosi iš kailio norėdama įtikinti, kaip būtų viskas faina. Šį reiškinį vadinu medūziškumu. Bet galima vadinti ir durnumu.

Patiko (17)

Rodyk draugams

komentarai (16) | “Medūziškumas”

 1.   Ž.M rašo:

  “Ko gero net ir tam suskiui Breivikui patapšnočiau per petį ir sustenėčiau ”Gal turėjai sunkią vaikystę…” - topiškiausia įrašo frazė :).

 2.   linoreta rašo:

  Ž.M, o man topiškiausia frazė, kad pasakiau jam ”kaip būtų faina” :))) Įsivaizduok, žmogaus visiškai negerbiu, o užteko jam paskambinti ir aš suokiu apie mistinius kelionės privalumus ir ”fainumą”. Kur gi ne :((( Vakar pasakojo vyras apie vieno odontologijos kabineto klientus. Ateina babcė į laukiamąjį, pareiškia seselei, kad gydytoja blogai sutvarkė dantis, kad jos atėjo apskųsti ir daugiau nei kojos čia nekels! Išeina gydytoja, senolė puola prie jos ima čiulbėti ”Vai daktare, jau jūs sakau tai geriausia daktarė pasaulyje! Neatsidžiaugiu, plombos laikosi, dantys atauga, net strėnų nebesopa…” ir t.t. ir taip reguliariai :DDD
  Visai kaip aš :)

 3.   Pieštukėlis rašo:

  O, kaip liuks, ir tu į Latviją? :D Ir aš šį savaitgalį ten vadalosiuosi, fotkinsiu viską iš eilės, o kur ne kur gal ir savo marmūzę įkišiu. :) Galėtų saulelė pakepinti, gal net į druskų vonią pasisektų įlisti….
  O dėl Ikso tai… lai žmogelis turi svajonių ir vilčių, užtat tu buvai maloni :D Aš tai tokiais atvejais teip reikšmingai nutyliu, kad vajė. :DD Bet stengiuosi būti malonesnė.

 4.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, tai tikėsiuosi ilgo įrašo :) Tokio pramoginio-nuotykinio-informacinio. Mane Ventspilis labai suintrigavo, ir tu Papės ramybę pas Subjektyvią minėjai. Gerai pagalvojus tai ir pačiai Lietuvai reikėtų daugiau dėmesio skirti, nes man pastaruoju metu rūpi tik Akropolio džiunglių parkas ir Hyper Rimi nuolaidų ir degustacijų trasa :DD

 5.   Pieštukėlis rašo:

  Kažko tas džiunglynas pasidarė baisiai auksinis ir neįžengiamas… Ateini, pažiūri, nueini. O va nuolaidos ir yyypač degustacijos. LIUKS :D Kaip tik man - vargšei beturtei :))

 6.   Varlė Karalienė rašo:

  Linoreta tai laikoma geru tonu :D diplomatiskumu :) Siaip normalus zmogus jaucia ir skaito tarp eiluciu :) bet pan Iksas nenormalus :) O tu fainuole diplomate ;)
  Beje, gal grizdami pro Klaipeda prasukit. I kurpius Jazz’o paklauyt :)
  pseudo senamiestis tikrai grazus Klaipedoj :)

  O mane kolkas zavi vyru demesys, jie inteligentiskesni passitaiko :)
  Turiu beveik anedota :)

 7.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, ant dienų mačiau vieną degustatorių, kuris degustacinį staliuką supainiojo su asmeniniu šaldytuvu. Vargšės merginos pasimetę nebežinojo ką daryti. Tai matai, man dviguba nauda - ir degustacija ir pramoga :)))))
  Varle Karaliene, bijau, kad tai vadinimama mėmiškumu :( Kad būtum mačius kaip apsiputodama smerkiau Iksą, kaip griežtai pasisakiau prieš tokį elgesį. O dabar pati suskydau ir ėmiau suokti jam nesąmones apie tai kokia būtų nuostabi kelionė, dar gerai, kad pati nepasiūliau susitikti kavinėj. Elgiausi taip lyg jis būtų koks guru, net gėda. Matai ne veltui pokalbio vis vengiau iki kol jis pergudravo :)))
  O dėl dėmesio. Tai tu parodyk man vyrą, kuris tavim nesižavėtų ;)

 8.   poisonapple rašo:

  Labas :)
  Tai žinok aš irgi pazižymiu medūziškumu :D Gerai, kad ne aš viena. Dviese smagiau :DD

 9.   atfatf rašo:

  Oi, Ž.M. parašė ką ir aš norėjau. O šiaip. Mano žmona irgi taip suokia. Blin kaip nervina. Po to man visą vakarą verkia, kad to žmogaus nemėgsta ir panašiai. Nežinau, bet aš labai lengvai nusikratau tokių nemalonių asabų. Oi, priminėt, pas mane juk irgi buvo kelionėje tokia nemaloni asaba. Man vidurius paleido (lyg ne nuo jos), akys ant kaktos, stulpu, autobuse, jau sėdėti net nebegaliu, paprašiau vairuotojų sustoti, tai kol laukiau, prakaitas upeliais bėga, vienintelė mintis kaip čia autobuse neapsišikti, o ji pamatė kad aš nebemiegu (nes visą kelionę teko apsimetinėti, kad man miego priepuoliai) pripuolė pakalbėti. Na, bet ten visa ilga istorija, kada parašysiu pas save įrašiuką :) Sakysit, kad nematė, jog man bloga? Kai išsišikau (sorry už išsireiškimą, bet jau kaip buvo bloga), sako, o, matau, kad pagerėjo ir veidas spalvą atgavo ir pan.
  Ok, lauksim naujų įrašų.

 10.   linoreta rašo:

  poisonapple, sveikutė, tikiuosi esi atostogų rėžime, kaip ir aš :)) Jau į savo blogą net nebeužsuku, truputį prisibijau :)))) Galvoju, va plaikstosi voratinkliai, takai žole apžėlė, žiurkėnas kojytes pakratė :DDD
  atfatf, prajuokinai eilinį kartą :))) Tai matau orumą pavyko išsaugoti ir nepridarei į kelnes :DD Šita problema kelionėje baisiausia, todėl be galo be krašto reikia žiūrėti ką valgai. Viena pažįstama Turkijoje sukrimto gatvės kioskelio maistą ir pasakojo ”triedžiau tris dienas, net lėktuve per visą skrydį; tada grįžau į namo, jau reikia į darbą o aš vis nuo unitazo atsikelti negaliu!!!!”’Lyg ir juokiausi, bet žinok širdy galvojau ”ŠAKĖS!!!!!!” :(

 11.   atfatf rašo:

  O pa smsu buvo autobuse daktarė, po to kai pamatė, kad man blogai, įdavė vieną vienintelė tabletę ir viskas ok pasidarė. Ot nepaėmiau pavadinimo.

 12.   laurast rašo:

  Valio! Leidzia komentuoti man ir vel. :)

 13.   laurast rašo:

  Neisivaizduoji kaip man norisi pakomentuoti karts nuo karto, bet nesazininga Blogas.lt politika gyvenantiems Londone visai nepalanki. Kadangi dabar as Prancuzijoj, tai galiu pasisakyt. :)))) Very happy!
  Del meduziskumo, tai man irgi daznai pasitaiko… Atrodo va kaip resiu tiesa i akis, o sutinku ta zmogu ir tik sypsausi beigi linksiu galva… :) Gal koks diplomatiskumo iprotis issivyste ar ka… Nors ne visada tas i gera. O siaip tai man idomu, koks sios istorijos tesinukas. :)

 14.   linoreta rašo:

  atfatf, tai sakau gal spausto cemento tabletėmis gavai :DDDD
  Laura, nepatikėsi, bet va sekmadienį vyrui miške apie tavo kelionę po Gruziją pasakojau. Galvojau mane jau pamiršai, nes aš tavo kelionę taip atpasakojau, kaip pati buvus :))) Žinoma lengva man tave cituoti, nes tavo blogas gi tarp mano favoritų ;)
  Dėl diplomatiškumo. Gal čia koks lietuviškas bruožas? Kaip sakoma jeigu kambaryje sėdi vienas rusas ir devyni lietuviai, tai visa kompanija šnekėsis rusiškai. Gal tautoje glūdi diplomatijos šaknys?

 15.   laurast rašo:

  Ne, tikrai nepamiršau, bet va neleidžiama man komentuoti ir tiek… Tik retais atvejais galiu… Labai gaila, kad retokai beparašai. Tavo pasakojimai man visada pakeldavo nuotaiką. :) O ir pas save tavo smagių komentarų neberandu. :(

 16.   linoreta rašo:

  Laurute, nebeturiu laiko visiškai :( Bet čia man su namo rekonstrukcija susiję. Tiek daug visokių reikalų ir darbų. Bet tikiuosi iki rudens vidurio susitvarkys viskas. Tada gal ką brūkštelėt laiko daugiau turėsiu :)

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.