BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Manipuliacijos papais

Buvo laikai kai skirdavau kur yra porno, o kur erotika. Dabar man viskas tarsi susiliejo į vieną, nes nuogo moters kūno per daug. Naudodamiesi nuvalkiotu stereotipu, kad moteris yra gražioji suprantate lytis, ją kaip prekę išstato parodose, plakatuose, reklamose, žurnaluose ir t.t. Nežinau kaip jums, bet man yra bjauru atvertus moterišką žurnalą pamatyti papus ar atkištą užpakalį, ypač po tokiu straipsniu ”Kaip geriau prižiūrėti odą”. ”Rasa” irgi nuliūdino pareklamavus savo kosmetikos liniją gulinčia nuoga moterimi. Niekada ”Rasos” kremų nepirksiu, visų pirma dėl to, kad spekuliuoja nuogu kūnu, visų antra, nuo vieno kremo mane siaubingai išbėrė. Internetiniai žurnalai žviegte žviegia papų nuotraukomis. Gerai, suprantu, kad gal ir reikia turėti ”karštą” skyrelį, bet ar sąžininga tai įmesti į titulinį puslapį. Ar ne keista šalia politinių naujienų išvysti gražiausios nuogalės rinkimus? Tas nuogalių bumas man labai atsibodo, nuvalkiotas be galo ir labai užjaučiu tas merginas ir moteris, kurios norom nenorom lygina save su buduarų mėsa. Grožio standartas pagal mane prasideda nuo smegenų, o ne nuo užpakalio žandų. Erotikos, kaip sakiau, jau nebe suprantu.  Jeigu boba guli nuoga išsivertus ir nudelbus kukliai akis, tai dar brangieji ne erotika. Kelionės, kaip taisyklė, parduodamos nuotraukose pademonstravus moterį su maudymosi kostiumėliu. O kodėl nenufotografavus vokiečių turisto, kuris stovi įsmeigęs akis į žemėlapį ir dėvi nublukusius šortus. Mane tai papirktų, štai kas yra kelionė. Šalies turizmo tikrovė, o ne įdegusi gražuolė ant gulto.
Reklama pilna nuogo kūno mane nervina, ko gero nervina ir daugybę moterų. Juk kodėl heteroseksuali moteris turėtų džiūgauti pamačius nuogą bobą? Įmeskite nuogo vyro nuotrauką, bus sąžininga. Įsivaizduokite tokio pobūdžio lygias galimybes reklamoje - jeigu įdėjai nuogos moters nuotrauką, šalia būk mielas įtalpink nuogo vyro nuotrauką. Ir jokių ”bet”… Prie politinių naujienų, šalia nuogalės rinkimų tegul būna ir nuogaliaus rinkimai. Plakatuose irgi nešykštėkit nuogo vyriško kūno, ir beje, tegul jie visi būna raumeningi ir gražūs. Ne pilvoti ir ne džiūsnos, ne praplikę ir taisyklingų veido bruožų.  O mes, brangiosios, aptarinėsime genitalijas. Juk būtų teisinga. Vyrai irgi taip elgiasi, todėl neturėtų piktintis.

Vienoje Vilniaus įstaigoje vyrai savo darbo kabinetuose iškabino nuogų moterų plakatus. Šiaip, džiaugsmui. Tada viena šauni mergina savo kabinete iškabino nuogų vyrų plakatus. Kad jūs žinotumėt koks šurmulys kilo! Vyrai kaip maži berniukai ėjo skųstis dėl nepagarbaus elgesio, dėl viešo pažeminimo, vyriško orumo ir garbės. Nesvarbu, kad visuose kabinetuose žeminama kiekviena įėjusi moteris. Tai nesvarbu, tai smulkmena. Juk moteris gražioji lytis, ji tik sekso žaisliukas. Dailutė tuščiagalvė.

……………………………………………

Parašysiu truputį ne į temą.
Kai teko įdėti skelbimą dėl darbo gavau neįtikėtinai daug intymių pasiūlymų. Čia vien dėl to, kad nuotraukoje atrodžiau visai neblogai ( tą nuotrauką panaudojau savo naujajame avatare, taigi boba už delno esu aš). Nuotraukoje buvo tik mano veidas ( figūra darbdaviui turėtų mažiausiai rūpėti). Skelbime nurodžiau išsilavinimą, specialybę, darbovietes ir pridūriau, kad intymiais pasiūlymais nesidomiu. Ar galvojat tai nors kiek padėjo? Atvirkščiai. Kiekvieną penktadienio vakarą gaudavau mažiausiai du tris pasiūlymus smagiai praleisti laiką už pinigus. Darbo dienomis gaudavau bent po vieną. Logika paprasta, jeigu esi simpatiška, tai būtinai būsi kekšiškos prigimties. O jeigu esi gražuolė, tai tave matyt guldėsi visi kas tik norėjo. Kodėl? Todėl kad gražuolės nebesibrangina ir džiaugiasi žeminančiomis fotosesijomis. Visiškai nuogos jos keliauja nuo puslapio į puslapį, nuo portalo į portalą, nuo plakato į plakatą.

……………………………………………

Esu nepataisoma optimistė. Kada nors tikiu, žmonija persisotins nuogo kūno kultu. Susitelks į svarbesnius dalykus. Gal būt išnyks anoreksikės, nebesivaržys storuliukės, laisviau jausis senutės. Ir toje epochoje vyrams bus solidi pagarba. Jų talentams, pasiekimams, požiūriui ir netgi plikei ar netobulam kūnui.

Patiko (23)

Rodyk draugams

komentarai (19) | “Manipuliacijos papais”

 1.   atfatf rašo:

  Nors dar neatsigavau, bet pamačiau, kad linoreta rašo apie papus, nesusilaikiau neperskaitęs. Ei, ei, ei. Baik savo nesąmoningas agitacijas. Kaip čia reiks gyventi jei nuogų bobų nebebus. Ir dėl manęs, gali būti šalia ir nuogas vyras (juk nebūtina žiūrėti). O tavo naują avatarą irgi pastebėjau, tikrai simpatiška :))) Toliau nekomentuosiu, o tai po to įtarsi ką nors ne taip :)

 2.   linoreta rašo:

  atfatf, aš supranti dėl tavęs naktimis nemiegu, galvoju vargšas atfatf suriestas ligos kamuojasi, nieko nerašo,nieko neskaito, paslikas guli… :)))
  O dėl įrašo, kas ir būtų jeigu vyrų dėmesio nuogos moterys neatkreiptų, bet ką, po perkūnais, moterims ir merginoms daryti :DD Jeigu taip gražių vyrų nuotraukos mirguliuotų nei kiek nesiskųsčiau ;) Va ką tik buvau vienoje svetainėje ir pakraščiuose trys apsinuoginusių merginų nuotraukos įterptos. Matai aš iš smalsumo vizitus darau į svetaines į kurias šiaip niekada neužsuku. Ir ką gi, liūdni reikalai. Pigiausias būdas atkreipti dėmesį, bet ir pats efektyviausias :(

 3.   Pieštukėlis rašo:

  Ėch, šita tema yr baisi. Šiurpu klausytis, kai kaulėtos merginos pasakoja apie tai, kokių dietų laikosi ir kad pavasariop susiims dar labiau, šiurpu klausytis kalbų apie neva išstorėjusią merginą, kuri tiesiog atrodo normaliai, ne per liesa, kaulai nekyšo, krūtinė ne lenta,bet va, stora… Net ta pati garsioji Adele, kuri vis didžiavosi savo figūra irjuokėsi iš dietų, tik šast - lieknutė, gražutė. Nu ir velniop…
  O šiaip tai ir aš pasigendų bent pusnuogių vyrų žurnaluose, nes jau tokia lezbietė jaučiuosi žiūrėdama kasdien į riestas subines, dar riestesnius papus ir išsikišusius iš po “bliuskelės” kaulus. :D

 4.   pheromone rašo:

  Patarimas tau - pasididink papus ir nebekompleksuok ;)

 5.   Ž.M rašo:

  Galiausiai… gaql palikim šitą reikalą sociologams…

 6.   Subjektyvi rašo:

  Būtum į Tailandą nuskridusi, su kokiu tipo Skaistgiriu… Juk didžiosios karjeros prasideda nuo dailios nuotraukos CV lape. :)) Dėl dietų, tai sunku susitaikyti su kritika, o jei ji dar ir vieša, kaip Adelės atveju, juk skaudu buvo, čia faktas, tai ir imasi priemonių, kad įrodyti. Tik, deja, padeda savo principus giliai į stalčių. Pasirodė, kad gali nevalgyti ir numesti kg. Va ir kova, va ir įrodymas, gali. O ar toliau kūdinsis, kas ten žino..

 7.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, tu kultūringa, tau trūksta tik pusnuogių vyrų, o man nuogų :DD
  pheromone, geras tavo patarimas , ypač ta vieta apie pasididinimą, bet juk kalba ne apie mano kompleksus. Įsivaizduok tokį vaizdelį, atsiverti tu kokį nors žurnalą ”Ratai” arba ”Balsas.lt” ir tau jis mirga marga nuo vyriškų genitalijų nuotraukų. Ir taip kas dieną. Ar būtų smagu? Tikriausiai ne. Taigi ir man nesmagu matyti tą patį per tą patį, tik apie moteris. Jeigu netiki manim paklausk savo mamos, draugės , sesers kaip ji jaučiasi tai matydama, ir suprasi tai nėra joks kompleksas dėl dydžio, tai kasdienis moters žeminimas.
  Ž.M. žinoma paliksiu, vis tiek pakeisti nieko negalėčiau, net ir labai norėdama :(
  Subjektyvi, prajuokinai su Tailandu :))) Tada CV blizgėtų. Bet po tokiu galingu sparneliu gal jau ir jokio darbo nereikėtų ieškotis, darbas pats mane susirastų ;)) Juk žiūrėk, kartais užtenka būti kokio dainininko žmona, kad taptum laidos vedėja. O kartais užtenka būti tik šou dalyvio broliu, kad vestum laidas :)))))

 8.   ALGdas rašo:

  Gal pirmą tokį protingą straipsnį skaitau. O kas gi pas mus darosi. Kai žmogų charakterizuoja, būtinai pasako, kad jis, pvz., seksualus. Vadinasi, jei ne seksualus, tai prastas, netikęs. Kaip matome, priėjome iki visiško kraštutinumo!
  Geras Tavo, Linoreta, straipsnis.

 9.   linoreta rašo:

  ALGdai, tau didelė mano pagarba, iš tikrųjų. Nesitikėjau nei vieno paguodžiančio vyriško komentaro. Net mano numylėtinis atfatf ir tas liepė apsiraminti :)
  Taigi tau pasakysiu štai ką, ačiū labai. Už komentarą ir supratimą.

 10.   ALGdas rašo:

  Ačiū.

 11.   taadas rašo:

  Kur tik bepasisuksi - vien tik papai aplinkui :)

 12.   linoreta rašo:

  taadai, prajuokinai :)))))

 13.   Varlė Karalienė rašo:

  As oponuodama tai papu madai stengiausi vengti netgi normalaus moteriskumo…

 14.   linoreta rašo:

  Varle Karaliene, mačiau kaip gerai tu atrodai, tokios merginos kaip tu turėtų būti graibstomos lyg karštos bandelės- ir graži, ir protinga, ir savarankiška, ir romantiška. Tik va asmenybė menkiau vertinama, nei seksualumas. O gaila :(
  Anksčiau į šokius eidavo visokios merginos ir visos turėdavo šansų pašokti. Dabar jaučiu, jeigu tavo iškirptė ne iki bambos, tai net nesvajok…

 15.   Varlė Karalienė rašo:

  Na matai, Linoreta, man pasitikejimo savimi truksta, tai ir nepagriebe :) stengiuosi greiutuoju budu ji issiugdyti :D

  O del iskirpciu, senai senai sokiuose be buvau :)

 16.   linoreta rašo:

  Varle Karaliene, prisiminiau tokį įprastą perkybcentryje vaizdelį. Jauna mergina ar moteris pritūpusi renkasi prekę. Jos džinsai su pažemintu liemeniu, ant liemens rinkės lašinių ir matosi į užpakalį sulindę stringai. Galvoju sau, va čia tai merginai pasitikėjimo savimi netrūksta :)))
  Paskutinį kartą šokiuose buvau per Jolkos mergvakarį. Buvo baisu, nes mes jau buvom pagyvenę, po 24 metus turėjom ir dar Jolkos niekas nešokdino (mūsų visų irgi ). Jolka taip baisiai įsiuto, sako, ”Šūdžiai, nežino ką praranda…” :DDD

 17.   atfatf rašo:

  Šiaip va, dėl savo vyriškos nuomonės. Kad linoreta nepyktų :) Buvau čia baliuke paskutinį kartą prieš kelias dienas. Ir pati seksualiausia man buvo labai kuklutė mergina, jokių nuogų papų, jokių iškirpčių, nuogų kojų ar pan. O tos kur su iškirptėm tai tik vimdė (nors buvo daug vyrų, kuriuos traukė). Bet ta kuklutė, blin, kaip gailėjausi, kad aš jau vedęs. Seksualumas iš jos buvo toks subtilus, toks subtilus. Ech.

 18.   linoreta rašo:

  atfatf, va kaip gražu :) Sakau gal Varlę Karalienę sutikai, ji tokia kaip aprašei :) Net susirimavo :)))

 19.   atfatf rašo:

  Na, jei Varlyte, tai ji gerai užsimaskavus :)

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.