BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Keisti sveikinimai

Panaršiau aš po kelis sveikinimų portalus ieškodama linksmų velykinių sveikinimų ir žiūrėkit ką radau :

Ateina juokdarys ir sako: aš kiaušinį paversiu margučiu.. jis kiaušinį ant galvos tik kažkas jam tuk tuk tuk, ir viščiukas ant galvos su Šv.Velykom!

Bėga mažas kškutis,
Krepšelyje margutis.
Atbėgo mergytė,
Raudonu paltuku
Ir sako: -Tū tū.

Atkeliavo du viščiukai,
Vienas su kiaušinėliu.
Ar tu šiandien išsiritęs?
Su Šv. Vėlykomis tave!

Sveikiname su Šv. Velykomis. Linkime kietų kiaušinių ir puikaus savaitgalio! (juokingas vėlykinis sveikinimas)

Tvarte žiurkės ruošia puotą, girtas zuikis graužia šluotą. Vištos laksto visos plikos, visiems gera, nes Vėlykos!!!

Velykų bobutė po miestą skrajoja
Ridena ji margučių šimtą,
Velykų rytas - už lango švinta!

. Alia liuje alia liuje,
Jau Velykos netoli.
Alia liuja alia liuje,
Susitikime visi.

. Margas margas margučiukas,
Drūtas mielas smailučiukas,
Pokšt per galvą per abu,
Barkšt į kaktą nėr lygių.
Su šv.Velykomis!

. Atėjo kiaušinis pas kita kiaušinį ir davė kiaušinis i galva kiaušiniui, bet šitas kiaušinis nebuvo kiaušinis ir davė kiaušinis atgal į kiaušinius.

…………………………………………

Kalbos, kaip matote, netaisiau… Vagile irgi nesijaučiu, nes portaluose tie patys sveikinimai dubliuojasi, todėl spėju, jog tai tapo folkloru. Jums nei vieno iš šių sveikinimų nedrįsčiau siųsti, nes čia kaip supratau, mažaraščiai durnavoja.

Su artėjančiom šv. Velykom jus sveikinu paprastai: šilumos ir meilės jūsų namams.

Patiko (15)

Rodyk draugams

komentarai (13) | “Keisti sveikinimai”

 1.   Pieštukėlis rašo:

  Iš pradžių galvoju, nu ir sveikinimai, nei rimo, nieko. Net nelinksma po tokių, o ir prasmės nedaug, bet paskutinis sveikinimas (???) tai nuvertė. :DDd Reikės draugus pasveikinti būtinai :D

  Gražių ir sočių tau švenčių :))))

 2.   neformate rašo:

  Pakėlei nuotaiką, kaip visada :D (daug nykščių aukštyn). Pritariu Pieštukėliui - paskutinis nerealiausias :D
  Kadangi jau kaip ir balandžio 8d., t.y. Velykos, tai sveikinu :)) Linkiu gražių švenčių, šypsenos tavo ir tau brangių žmonių veide, stiprių margučių (šįmet daug sudužo pas mane) ir visko ko reikia, kad būtum laiminga :) (bandžiau kažką kurt, matyt nelabai gavos :D…) Tai šilumos ir meilės, beeei juoko :))) Su šv. Velykom. N.

 3.   Katė Ant Palangės rašo:

  Tie pirmi trys tai grynosios materijos psichodelika - juokdarys, kuriam kažkas per galvą tuk tuk tuk, mergaitė su raudonu paltuku… tū tū tū…. ir tie du viščiukai, kur vienas su kiaušinėliu….. Šakės. Jeigu kam ir siųsčiau tradicinį sms pasveikinimą (pati nemėgstu gaut, paskui trink dvidešimt vienodų…), tai tik vieną šitų. Arba ne, geriau visus tris į poemą sukombinuočiau - oi, kaip pareitų man į Daniją siuntinys su spalvotom tabletytėm….

 4.   GLUOSNIS rašo:

  Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais. Tegul Jūsų namus aplanko švelnus saulės spindulys ir pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas.
  Linksmų,gražių ir šviesių Šv. Velykų :)

 5.   linoreta rašo:

  Pieštukėli, mane tai pirmas sveikinimas papirko :))) Taip žinai perskaičiau atmestinai, varau prie kito, o tada galvojau ”Palauk, nesupratau minties…” Nuo to ir prasidėjo :))) Nuotaika mainėsi lyg kamuoliukai loterijos aparate, nuo liūdesio iki nepaliaujamo žvengimo. Ir sugalvok tu man taip ;DDD
  neformate, tavo sveikinimo nepalyginsi su tais, labai ačiū. Beje , net nežinau, gal reikėtų blogeriams susimesti ir sveikinimais ”paremti” tuos sveikinimų portalus. Žmonės vargsta ten, traukia mintis iš bet kur :)))))))
  Katė Ant Palangės, prajuokinai :))))) Gautum tablečių :)))) Buvo kažkada man juokelis, komentaruose lyg ir pasakojau, bet pasikartosiu. Vyras sako , reikia jo mamai sveikinimą parašyti su gimimo diena. Tai ir sakau, rašyk ”Linkiu tau geros sveikatos, pomidorų prie arbatos ir t.t…” Parašė ”Linkiu tau geros sveikatos, pomidorų prie arbatos, meilės , laimės, pinigų, pomidorų prie arbatos!” Padarė vyras klaidą, bet negi atvirutę išmesi, taip žvengdami ir įteikėm. Uošvė ir taip ir šiaip skaitė, o kadangi buvo gydytoja, tai matyt mintyse mums po diagnozę nustatė :DDD
  GLUOSNI, labai ačiū ir tau kuo gražiausių švenčių :)

 6.   Subjektyvi rašo:

  Linksmi sveikinimai, iš serijos ‘čiau braške, susitiksime kompote’ :D Jei kam siųsčiau, tai tikrai pagalvotų, kad tiū tiū, visai jau…

  Su šventėm dar kartelį!

 7.   marabuprincess rašo:

  Krikštatėviai mėgsta sveikinti panašiais tokiais linksmais eilėraštukais, tai vis pasijuokiam su šeima.
  Su Šv. Velykom, Linoreta!:)

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 8.   linoreta rašo:

  Subjektyvi, kadangi prisifarširavau baltos mišrainės, tai man tas tavo ”čiau braške…” dar labiau apetitą sužadino :))) Skoningi sveikinimai, nieko negaliu pasakyti. Kaip jau ir buvo minėta nei rimuojasi, nei juokinga, tokie anot tavęs tiū tiū :DD
  marabuprincess, ačiū už sveikinimą. Žiūriu tavo krikštatėviai linksmi žmonės. Kad jau apie juos užsiminei, pasakysiu, manieji apsireiškė paskutinį kartą kai man buvo keturiolika metų ir dovanų atvežė …guminį ančiuką. Ir ką galiu pasakyti, labai nustebo, kad aš jau tokia didelė užaugau :)))))

 9.   ALGdas rašo:

  Matai, kaip kas išmano, taip save gano. Man patinka vien tai, kad žmonės kuria, rašo kaip kas išmano - juk tai folkloras.

 10.   Varlė Karalienė rašo:

  Linoreta ir tave su sv. Velykomis :)

  O sie sveikinimai tai man neuzkliun, kad ir normalesniu interenete neprudais ir visi iki skausmo zinomi :)

 11.   linoreta rašo:

  ALGdai, žinoma skagu, kai žmonės kuria. Yra ir labai gražių sveikinimų, kur matosi, kad autorius pasistengė. Bet gi nemažai ir dar blogesnių už tuos , kuriuos atrinkau. Pavyzdžiui eilėraštukai apie Velykas ir antrą galą :(
  Varle Karaliene, ačiū už sveikinimą :) Man kartą atsiuntė tris vienodus sveikinimus, galvojau akyse trejinasi :)))) Kaip ir sakai, jeigu yra koks tikrai gražus, šmaikštus sveikinimas, tai žmonės ir siunčia jį draugams.

 12.   atfatf rašo:

  O aš ir kažkada tokį išsiunčiau pats sukuręs, užkniso tie seiliojimaisi. Brolis sakė, kad geriausias sveikinimas kokį yra gavęs. Bet dabar per šias Velykas pats nieko nebegavau. Su Šv. Velykom:)

 13.   linoreta rašo:

  atfatf, aš pati visuomet siunčiu tik ką pati sukuriu, tai labai asmeniška. Berods ir tau esu kažką sueiliavus komentaruose. Man tai kas iš širdies parašyta, sveikintojo sukurta, itin gražu ir brangu. Ir tos atvirukų mados nesuprantu, kur sveikinimas jau atspausdintas, tik pasirašyti reikia. Gražūs žodžiai, bet tokie tolimi, šabloniški :(

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.