BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip gražiai aš sergu

Matyt pagalvosit kad aš kokia narcizė, vienintelė visame plačiame pasaulyje sugebanti gražiai sirgti. Bet sergu aš tikrai gražiai.
Mano letenoje šūsnis vienkartinių servėtėlių snargliams nusibraukti, nes čiaudulys ateina taip grakščiai ir netikėtai, kad net nustembu. Visų pirma išradingiausiai čiaudėju tada, kai abi rankos užimtos, pavyzdžiui skutu bulves. Kai pajuntu jog šnervėje tarsi įstrigo žąsies plunksna, metu bulves ir griebiu nosinaites. Nusičiaudėju taip, kad net grindys sudreba ir prasideda ta pati dainelė kaip po kiekvieno čiaudulio. Einu į vonią, plaunu snapą, plaunu su muilu rankas, išmetu panaudotas nosines ir griebiu naujas. Tada tokia švari vėl imuosi bulvikių, kol nosyje vėl pajuntu malonų kutenimą. Na ir vėl viskas iš pradžių. Nosinaitės, vanduo, muilas, snapas, rankos ir t.t. Tik be jokios abejonės net paisant higienos taisyklių sergam visi.
Taigi aprašiau čiaudulį, dabar aprašysiu kosulį. Kosulys ateina taipogi netikėtai. Kosteliu kartelį, taip moteriškai. Kitas kartelis jau ryškesnis. Trečias kartas primena žmogaus be plaučių kosulį, o ketvirtas jau kaip žemės drebėjimas. Priedo iš akių pasipila ašaros, o kadangi nuo kosėjimo aš susirietus, tai ašaros lyg pupos byra ant grindų.  Jau kai atrodo iškosėsiu sielą, o ašaros veržiasi lyg kalnų upeliai, šnervėje pajuntu malonų plunksnos kutenimą…

……………………………………..

Rašau jums apsipylusi ašaromis, kosėju taip jog atrodo atėjo paskutinioji. Nemalonu žinoma skaityti apie tai kaip žmogus rašo pasidėjęs alkūnes ant nuosavų iškosėtų plaučių, bet noriu, kad žinotumėt : pasiriškite ant kaklo česnako skilteles, griebkite vitamino C ir nedrįskite sirgti prieš Naujuosius metus. Pasilinksminkite už mane, o aš už jus paverksiu ir pakosėsiu ;)

Patiko (10)

Rodyk draugams

komentarai (10) | “Kaip gražiai aš sergu”

 1.   poisonapple rašo:

  Oh :( Tikiuosi greit pasveiksi. Nes tikrai žinau koks bjaurus tas kosulys,kad atrodo iškosėsi viską kas viduj yra.
  http://www.pictures88.com/p/get_well_soon/get_well_soon_024.gif :D

 2.   linoreta rašo:

  poisonapple, dėkui, e…che..kheeekcheeee………….. ;DDD

 3.   Harpija rašo:

  Užjaučiu dėl tokios savijautos. Pamenu, praeitais metais per Naujuosius man irgi buvo panašiai. Tik prie Tavo išvardinto “gėrio” dar pridėkim 39 temperatūrą ir gausim mane, sutinkančia 2011-uosius. :-D
  Taigi sveik ir vis tiek linkiu gražaus Naujųjų sutikimo su šeima. Juk nesvarbu kaip, o svarbu - su kuo! :-) Gerų Tau metų ir neišsenkančių kūrybinių minčių čia - blog’e!

 4.   linoreta rašo:

  Harpija, ačiū, ačiū. Kai prasidės šventiniai saliutai jau žinau kaip aš pati saliutuosiu per visas kūno ertmes :)))) O tau pridedu dar vieną palinkėjimą, drąsos ir kantrybės anatomijos paskaitose :(

 5.   Varlė Karalienė rašo:

  Oi linoreta, greiciau pasveik… O as uz tave PASILIINKSMINSIU :)

  Graziai ciaudek ir kosek, na taip jau kad sventiskai atrodytu… (juokauju).

  Meiles ir sveikatos tau ateinanciaisiais :)

 6.   Bernadeta rašo:

  Linkiu kuo greičiau taip pat gražiai pasveikti :) Man atsitiko panašiai - lygiai taip pat susirgo draugai, pas kuriuos turėjome sutikti Naujuosius: iš pradžių vyras, paskui estafetę perėmė ir draugė. Dabar abu draugiškai čiaudėdami ir kosėdami prašo Naujuosius atkelti iki Trijų Karalių. O kas man belieka… Lai 2011 pabūna ilgesni:)
  Gražių tau švenčių ir sveikatingų bei kūrybingų Naujųjų :)

 7.   GLUOSNIS rašo:

  Tegul 2012 būna kupini atradimo, vilčių išsipildymo metai.
  Sėkmingų Naujųjų metų !

 8.   poisonapple rašo:

  Atriedėjo ir poisonapple tau gerų 2012 metų palinkėti :) Išlik tokia pat kūribinga,šmaikšti ir tokia pat faina. :) Su Naujaisiais! ;)

 9.   atfatf rašo:

  Tikiuosi jau pasveikai, tai su atėjusiais Naujais metais :) Linkiu sveikatos (na į įrašo temą:) ) ir visa kita.

 10.   linoreta rašo:

  Varle Karaliene, tikiuosi gerai atšventei, nes aš tai labai labai prastai :(((((
  Bernadeta, gera mintis, klausyk. Kokie išradingi draugai, tik kaip ten su saliutais bus? Man Naujieji be saliutų jau kaip ir ne Naujieji.
  GLUOSNI, ačiū labai už linkėjimus, bet jeigu metai bus tokie kaip jų sutikimas tai gero nelauk :))))
  poisonapple, ačiū, ačiū labai. Dievui į ausį visų tokius gerus, giedrus palinkėjimus :)
  atfatf, taigi kad dar nepasveikau, net gėda prisipažinti. Kad jį griausmas tą kosulį, bet labai ačiū už palinkėjimus, pravers buityje ;))))

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.