BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dvi naujienos

Pirma naujiena pasiekė mano ausis per BBC žinias. Tai užpakalio implantų mada. Negaliu patikėti, kad yra moterų, kurios nori turėti apvalius užpakalius ir dėl to ne tik ryžtasi užpakalio implantams, bet ir turi liniją specialių rūbų. Taip, taip, rūbų pridedančių apimties ant užpakalio ir ant klubų. Ir dar, vyrai susižavi tokiom figūrom, o kai merginos nusirengia storinančius apatinius, vyrai NUSIVILIA!!!
Pamenate, kaip ten su mano figūra. Gamta truputį suklydo. Riebalai skirti krūtinei atsirado ant užpakalio, bet kam rūpi? Dvigubo dydžio užpakalis dabar yra pati ta mada. Žodžiu jaučiuosi ant bangos, o vyras ant manęs pyksta, sako :
- Aš šitiek metų sakiau, kad tavo apvalus užpakalis man labai gražus, o tu netikėjai! Patikėjai tik kai pasakė per BBC.
Ką galiu pasakyti, myliu BBC, jie tokie objektyvūs :)))
Dabar žaidžiam kvailą žaidimėlį ”Pliaukštelėk per ”implantus”. Jis labai tinka Valentino dienai. Štai taip. Po ilgų užpakalio nekentimo metų ėmiau jį mėgti. Kaip ne kaip jis natūralus, užaugintas Lietuvoje.
O dabar kita naujiena, tai mano eknyga. Rubrikėlėje ”Draugai” aš įmečiau jos nuorodą, bet svarbiausia ne tai. Svarbiausia, kad jūs patys galite publikuoti ir parduoti savo knygą štai čia. Viskas gana paprasta. Esu skaičiusi be galo daug blogų, matau, kad įdomiai rašančių žmonių yra labai daug, ir jūs verti turėti savo knygas. Kas tai bebūtų, poezija, proza, romanai, memuarai, jie verti tapti knygomis.
Kaip matot savo knygą įvertinau  net trim eurais, iš kurių grynas pelnas man būtų vienas euras ir šešiasdešimt centų. Aišku žinau, kad mano knygos niekas nepirks, nes joje tie patys mano blogo įrašai, bet koks skirtumas. Juk ir blogą rašom visai ne dėl pinigų.
Tai tiek šiam kartui, eikit peržvelkite savo blogus, sąsiuvinius, piešinius. Patikėkit, daugumos blogerių romanai yra daug kartų įdomesni už vakar mano skaitytą romaną, kurio minties ir įvykių sekos taip ir nesupratau. Peržvelkite savo eilėraščius, jie tikrai daug kartų gražesni už tuos, kuriuos man davė paskaityti vienas prasigėręs redaktorius. Beje, savo knygas galite leisti parsisiųsti nemokamai ir nuorodą parodyti facebook’o draugams. Žodžiu, pirmyn, kolegos rašytojai!
Na, o jeigu jūs turite ne tik savo kūrybos failų , bet ir storą užpakalį, tai prieš tai nubėkite prie veidrodžio ir pažiūrėkite į jį naujai. Ar gi jis ne gražus????

Patiko (39)

Rodyk draugams

komentarai (27) | “Dvi naujienos”

 1.   Varlė Karalienė rašo:

  Oi tai dabar Linoreta, mudvi esam ultra madingos su savo sedimosiomis :)
  O is swedbanko bus galima pavedima padaryti?
  Zinokis as tai nusipirksiu :)
  Tai bus puiki dovanike namiskiams :)
  Ir jei gali parasyk man privacia zinute, tos varginancios knygos pavadinima, kad eidamo bibliotekoje ja dideliausiu lanku apeiciau. :)

 2.   linoreta rašo:

  Varle Karaliene, jau sakiau tau nieko nerasi, ko nebūtum skaičius :) O knyga kurią rekomenduoju skaityti tuomet kai nemiga kamuoja vadinasi ”Amerikietė mergaitė” Monika Fagerholm. Aišku nenoriu ant Monikos varyti, bet taip nieko ir nesupratau, todėl numečiau knygą paskaičius trečdalį ir pabaigą. O taip man beveik niekada nebūna :)))

 3.   Laura rašo:

  Mano tai siaubingiausia kol kas skaityta knyga buvo Danielle Steel Pagieza. Tokio marazmo (o gal katastrofisko vertimo) seniai nebuvau macius. Taciau vistiek saziningai perskaiciau, kas du puslapius praleisdama. Galvojau, gal bent galas bus realistiskesnis, bet kur tau…
  Is tiesu sutinku, kad blogeriai daug geriau sugeba parasyti uz koki bestselleriu rasytoja. Kad ir tavo, Linoreta rasiniai tikrai humoro knygeles verti. :)

  O del dideliu uzpakaliu, tai jau seniau girdejau, kad Brazilijoj del tu implantu visi kraustosi is proto. Net paaugles apvalinasi uzpakaliukus. Gi nemanet, kad braziles is prigimties tokios riestauodeges? :) Dabar ziuriu ir i Europa mada atejo. Mano drauge brazile baisedavosi Europietiskais maudymosi kostiumeliais, paslepianciais uzpakali. Ten gi visos i pliaza tik su stringais vaiksto. :)

 4.   linoreta rašo:

  Laura, niekas nemėgsta nuobodžių knygų, o jeigu dar reikia kas trečią puslapį skaityti tai kaip apskritai pasaulį jos išvysta? Mačiau atsiliepimus apie rašytojų sąjungos rengiamo konkurso išleistas knygas, atseit išleistos nuobodybės ir jų niekas neperka. Aš įdomumo dėlei paskaitau kokį blogerės rašomą romaną ir matau tiek intrigos, įdomius veikėjus, siužetą su vingrybėm. Tai kodėl tokių knygų neišleidžia? Dar girdėjau, kad savi apdovanoja savus, maždaug taip, premiją gauna mūsų geras draugas Petras Petraitis, su kuriuo mes kavinėj visi kas dieną susitinkam. Tai kaip jaunimui prasimušti pro tuos Petraičius? Kaip laimėti premijas? Tas prasigėręs poetas ( aš jį dažnai miniu, nes visi eilėraščiai buvo kiaurai apie vyną ir mane ”pakerėjo”) pats vieno žurnalo redaktorius išleido savo kūrybos rinkinį, visiems į žurnalą užėjusiems svečiams kaišiojo po nosim tą knygą ir dovanojo. Net su autografu ir palinkėjimais. Bet mano nuomone kai kurie blogeriai parašo šimtą kartą vertesnių eilėraščių, bet deja juos skaito tik blogerių bendruomenė. Gerai aš čia prasiplėčiau :DDD

 5.   poisonapple rašo:

  Na suprantu,kai būna krūtinę didinančios liemenėlės ir kai turguje šukauja pardavėjos,kad ką tik gavo naują kolekciją,bet man būtų super keista išgirsti kai prekeivė šauktų : Moterys moterys!!! Ką tik parsivežiau užpakalį didinančių kelnaičių…”
  O klausimą ”ar su šitom kelnėm mano užpakalis neatrodo didelis?” pakeistų ” ar su šitom kelnėm mano užpakalis neatrodo mažas?”…Keista. O gal taip jau vyksta?..Reikės nueiti į turgų,gal jau šūkauja…

 6.   linoreta rašo:

  poisonapple, prajuokinai, geri šūksniai :DDD Pas mus matyt bobos išsibėgiotų nuo tokių šūksnių :))) Bet iki mūsų dar ateis ( galbūt ) šis vėjas. Pažiūrėjau aš į Lauros aprašytas braziles, vienos sėdimoji kaip mano kaimynės, kuri vos pro duris telpa, bet tikrai su stringais ir be kompleksų. Neįprasta, bet žavu ;)))

 7.   derva rašo:

  Ir… linoreta, mes, blog’eriai, buvom teisūs!!!!! Gi sakėm, jog tau knygą reikia leisti (na ir kas, kad elektroninę)! O dabar, omg, omg, tu tai ir padarei!
  Aš apšalusi. Sveikinu, sveikinu, sveikinu, sveikinu!! :D

 8.   linoreta rašo:

  derva, ačiū ir kviečiu prisijungti :) Tavo įrašai irgi nori tapti knyga :)

 9.   Subjektyvi rašo:

  Nieko sau… Įdomi idėja. Juk elektroninei knygai sukurti nereikia ypatingų investicijų, rėmėjų ir pan. Šiaip manau, kad tai netolimos ateities vizija - tik elektroninės knygų versijos, bet tai terpė nekontroliuojamam diegimui, todėl iš dalies teisingai mąsto knygų leidėjai, kurie nenori platinti knygų tokia forma. Labai mažą dalelę paleidžia, bet ne visas. Gaila, žinoma, bet..

 10.   karakiwi rašo:

  Sveikinu ir aš su knyga!! :) Kad ir elektronine, bet vis tiek :)

 11.   linoreta rašo:

  Subjektyvi, man tai labai patiko šita mintis, ir aš labai tikiuosi, kad daugelis blogerių ja pasinaudos. Vieną ”knygutę” dviejų lapų atsisiunčiau, ten mergina įkėlusi savo pieštų lėlių. Ir galvoju, o tikrai, kodėl gi ne? Jeigu tarkim jau nebenori pardavinėti savo knygos, gali ją ištrinti. Jeigu nori, kelis failus gali leisti parsisiųsti nemokamai ir pan. Žodžiu, taip kūryba pereina į kitą lygį :)
  karakiwi, ačiū ir aš jau matau tavo knygos pavadinimą ”Mano meilė - ”Saulėlydis”. Kodėl gi ne? Jūs ten turit savo bloge medžiagos kelioms knygoms. Pati matai , kad tau gerbėjų netrūksta, vadinasi idėja tiek blogo, tiek knygos gera.

 12.   ALGdas rašo:

  Parašyti knygą iš savo Bl0gų neblogai skamba. O parašius kur siųsti, kas išspausdins (kiek tai mokės). Klausimų daug, o atsakymų, matyt, nebus.

 13.   linoreta rašo:

  ALGdai, antroje nuorodoje patalpini savo kūrybos failus, susikuri viršelį, įkainuoji knygą ir ją patalpina į internetinį knygyną. Apie pinigus niekuo negaliu pakonsultuoti, nes tuo nesidomėjau, bet jokių banko kortelės numerių įvesti nereikėjo. Gal jeigu parduoda tavo knygą tada atsiunčia laišką su nurodymais, žodžiu nežinau, dėl to, kad netikiu, jog knygos bus parduotas bent vienas egzempliorius. Tačiau jeigu tau tikrai įdomu, gali nusiųsti laišką su klausimu į Lulu.com ir tau atsakys.

 14.   GLUOSNIS rašo:

  Lina, sveikinu tapus pirmosios elektroninės knygos savininke.

 15.   karakiwi rašo:

  linoreta, oi, apie tą Saulėlydį :D Na ne meilė tai tikrai :DD

 16.   linoreta rašo:

  GLUOSNI, ačiū, ačiū, bet ta tema ir pats pagalvok :)
  karakiwi, o žinai tavo knygą tokiu pavadinimu tikrai pirktų, gal net taptų bestseleriu. Dėl pavadinimo tai jau tau spręsti, o ne man, čia man tik šiaip šovė į galvą. Beje, ten tik įkėliau į pardavimą savo failus, ir jau klausia ”Ar nori pradėti naują projektą?” Vadinasi startuočiau tavo vietoje su ”Saulėlydžio” metraščiu, o vėliau su įrašais iš širdies gelmių.

 17.   Miga rašo:

  Sveikinimai dėl antrosios naujienos!
  Ir išgąstis dėl pirmosios… Linoreta, juk tavo žodis kai kuriems, BBC žodžio tau svoriui prilygsta! Ar žinai, kokia atsakomybės našta nugulė pečius už visų visų persiryjėlių apsiryjimus ir jų teisinimus?! Ne visos gi stabdžius turi, o širdies ir kraujagyslių ligos taip ir randasi! Sunkiasvorės pradės guostis tuo, kad tai madinga! Aš kažkaip manau, kad užtenka saviguodos apgaulysčių(čia tokie apgaulės ir melagystės vaikai :)) ir ‘gero žmogaus turi būti daug’ bei ‘vyrai ne šunys - ant kaulų nepuola’ pavidalu…. :)

 18.   linoreta rašo:

  Miga, ačiū už sveikinimus ;) O dėl antosios naujienos, vis tik gražios proporcijos turi būti išlaikytos. Nudribęs pilvas vis dar nemadingas ( jei tik bus, nedelsdama pranešiu :))). Bet toms, kurių figūra kaip gitara, reikia kelti nosytę aukščiau. Ta proga prisiminiau anekdotą. Armėnų radijo klausia, kaip moterims padailinti figūrą? Radijas atsako, reikia sukti lanką. Radijo vėl klausia, o jeigu moteris netelpa į lanką, ką tada daryti? Armėnų radijas atsako, negadinkit gražios figūros :)))))
  O dėl kaulų, kurių atseit vyrai nepuola, tikriausia nesąmonė. Puola dar ir kaip.

 19.   atfatf rašo:

  Jeee, sveikinimai su pirmąją knyga :)))

 20.   linoreta rašo:

  atfatf, ačiū :) Specialiai dėl tavęs įraše memuarus paminėjau :))))

 21.   atfatf rašo:

  O aš ir nesusipratau :)

 22.   linoreta rašo:

  atfatf, kitą kartą šifruotą dalyką atsiųsiu tau asmenine žinute :)

 23.   Diman rašo:

  Pas mus tokius implantantus vertėtų dėti kas trečiai :D.

 24.   linoreta rašo:

  Diman, prajuokinai :))) Tikriausiai Brazilijoj neįvertintų mūsų merginų, lieknom modelių figūrom, sakytų ”Nabagės….” :D

 25.   Diman rašo:

  Nežinau, kaip Brazilijoje, bet kiek teko girdėti, kad daugumoje arabų valstybių bei Afrikoje smulkaus sudėjimo moterys išvis nekotiruojamos :)) O pagal mano pastebėjimus merginos su apimtimis šiaip linksmesnės, labiau bendraujančios ir malonesnės visais atžvilgiais :).

 26.   linoreta rašo:

  Diman, gerai sakai, prisiminiau kaip skaičiau, kad Afrikoje prieš vestuves nuotakas atpeni kaip kokias kiaulaites, kad vyrams būtų į ką pažiūrėti. Karmos požiūriu pernelyg didelis žmogaus apetitas byloja apie pernelyg didelį prisirišimą prie savo gyvybės, per didelį savo kūno ir malonumų sureikšminimą. Tai net nežinau ką ir galvoti. Turiu viena draugę kuri liesutė nors yra metuose. Varge varge, kaip maitina savo šeimą, porcijėlės apverktinos du žuvies piršteliai, šaukštas ryžių, patarkuota morka. Apvalainesnės moterys bent jau vyrus gerai maitina, negaili, lepina, o tai gyvenime yra svarbu :)

 27.   Idėja Tokia | arsonist's prayers rašo:

  [...] neblogai ir norėtum parašyti knygą bei gauti už ją šiek tiek pinigų? Tada paskaityk, ką linoreta rašo apie svetainę, kurios pagalba galima sukurti elektroninę knygą, nustatyti jos kainą ir t.t. [...]

  [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (192.0.99.54) doesn’t match the comment’s URL host IP (192.0.78.12) and so is spam.

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.